Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Reader 9.0

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.06.2008
Rozmiar: 24.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 12113

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Reader 9.0

Darmowy Adobe Reader jest programem, który pozwala na tworzenie bardzo dobrze prezentujących się plików PDF. W jednej aplikacji, jaką jest najnowszy Acrobat Reader jego użytkownicy mogą tworzyć dokumenty, dodawać zawartości multimedialne, a także prezentować pliki. Najnowszy Reader za darmo umożliwia wykonywanie wielu czynności. Przede wszystkim program dba o ochronę naszych danych, o bezpieczeństwo, a także o wizualną stronę naszych dokumentów. Adobe flash player jest połączeniem wszystkiego, czego szukają użytkownicy programów tej kategorii.

Pliki przechowywane w najnowszym Adobe Reader po polsku zawsze zachowują dokładny wygląd oryginalnego dokumentu, z tymi samymi czcionkami, kolorami, czy też grafiką. Dzięki nowym technologią zainstalowanym w Adobe Reader za darmo możemy dodawać pliki multimedialne w wersji Flash. Jest to duże udogodnienie dla wszystkich, którzy chcą robić wszelakie prezentacje w plikach PDF. Program posiada wszelakie update, które w internecie należy szukać pod kategorią flash player update. Program flasch player aktualizowany jest dość często. W ramach dbania o klienta oraz o jego pracę aktualizacje wprowadzane są średnio raz w miesiącu.

Dzięki najnowszemu oprogramowaniu Adobe Reader free możemy:
- usprawniać naszą codzienną pracę,
- Adobe Reader daje nam pewność, że odbiorcy będą mogli wyświetlać efekty pracy dokładnie tak, jak zamierzono,
- najnowsza aplikacja ta pozwala wprowadzać drobne zmiany i edytować dokumenty PDF bez konieczności używania oryginalnego pliku.

Darmowy Adobe Reader download zapewnia nam przede wszystkim pełną ochroną poufnych informacji, plików. Program ten potrafi zabezpieczać pracę tak, aby tylko autor mógł wprowadzać zmiany. Najnowszy Adobe Reader za darmo wyróżnia się także tym, że łatwo i całkowicie samodzielnie tworzy formularze elektroniczne, nadaje formularzom elektronicznym lepszego wyglądu niż formularze papierowe. Ponadto najnowszy Adobe Reader download może tworzyć wrażenia dopasowania dzięki interaktywnym formularzom, które zmieniają się w zależności od wprowadzenia danych.

Pobierz także inny program z dostępny w kategorii Przeglądarki dokumentów. ­­Program Adobe Reader free, który jest umieszczony na naszym serwerze pobierz.pl jest całkowicie darmowy. Może go pobrać każdy internauta, który zechce korzystać z tego wspaniałego, a zarazem niezbędnego oprogramowania.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • TwinView Plus

  TwinView Plus 15 to dość specjalistyczna aplikacja, która przyda się wszystkim użytkownikom korzystającym na co dzień z AutoCAD, Microstation i innych tego typu programów.

 • Zinio Reader

  Zinio Reader 4 to aplikacja, która sprawi, że zmienimy nasz monitor w czytnik gazet.

 • Visio Viewer

  Visio Viewer 2007 to aplikacja przygotowana z myślą o osobach, które nie mają pakietu MS Office, ale potrzebują otwierać dokumenty tworzone przy pomocy tego programu (jego wersja testowa jest do pobrania na naszym vortalu).

 • Excel Viewer

  Excel Viewer to najnowszy program z serii MS Excel Viewer. Program Excel Viewer pozwala otwierać, przeglądać oraz drukować dokumenty utworzone w programie Microsoft Office Excel.

 • Sumatra PDF

  Sumatra PDF jest - dostępna za darmo przeglądarka dokumentów w formatach PDF, DjVu, CBR, XPS, CBZ.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Reader 9.0

dodał: ~ala , 02.01.2010

ta fajnie dalej nie mam gier

dodał: ~xxxjx , 30.12.2009

jwst ok

dodał: ~Safrin , 23.01.2009

Mam jedno pytanie, jak mozna w Adobe Reader kopiowac teksty tak zeby je wklejac gdzies do worda?

dodał: ~Stenek , 23.01.2009

A da sie w ogole w Adobe Reader cos takiego robic?

dodał: ~hut , 22.01.2009

robił ktoś prezentacje w Adobe Reader?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie