Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Word Viewer 2003

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 24,6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 63732

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Word Viewer 2003

Microsoft Corporation jest producentem najnowszego Word Viewer - programu z kategorii Przeglądarki dokumentów. Aplikacja dostępna jest w polskiej wersji językowej. Word Viewer można używać na zasadach freeware - licencja na program jest całkowicie darmowa. Narzędzie to zajmuje około 25 MB, więc nie jest żadnym obciążeniem dla pojemności dysku twardego nowoczesnego komputera. Word Viewer działa na platformie Windows począwszy od wersji 2000. Najnowszym Word Viewer cieszyć się mogą także użytkownicy Visty, bo i na tym systemie działa ten program. Da się zauważyć, że Word Viewer jest popularny wśród użytkowników. Wynikać to może z jego darmowej wersji oraz cech i relatywnie wysokiej jakości.

Na temat Word Viewer znaleźć można pełną informacje na stronach producenta. Jeżeli chodzi o design programu i jego interfejs to jest on bardzo podobny do typowych edytorów tekstowych. Program Word Viewer obsługuje się niezwykle prosto i każdy - nawet początkujący użytkownik - bez problemu poradzi sobie z tą aplikacją. Warto zastanowić się jakie pliki obsługuje Word Viewer? Jest ich sporo i są bardzo wielu typów. Zacząć należy przede wszystkim od plików *.doc i *.docx czyli dokumenty programu Word. W Word Viewer przerabiać i obrabiać można teksty w plikach sformatowanych RTF. Word Viewer obsługuje w końcu zwykle tekst (pliki *.txt). alarmowy Word Viewer radzi sobie bez problemu z formatami stron internetowych takich jak *.htm, *.html, *.mhtml. Jeżeli chcemy edytować pliki WordPerfect 5.x oraz WordPerfect 6.x to również możemy w tym celu użyć Word Viewer.

Taka sama sytuacja jest w przypadku Works 6.0 i Works 7.0 - Word Viewer spisuje się bardzo dobrze. Należy w końcu wspomnieć o plikach *.xml, które również bardzo często tworzy się przy pomocy Word Viewer. Komentarze użytkowników najnowszego Word Viewer są jednak podzielone. Internauci zaznaczają, że darmowy Word Viewer jest przydatny w przypadku korzystania z programów alternatywnych. Są także opinie, że rozmiar programu w stosunku do jego możliwości jest bardzo duży. Jeżeli ktoś używa OpenOffice 2007 to może napotkać problemy z otwieraniem plików z tego pakietu w Word Viewer które - według producenta - nie powinny sprawiać najmniejszych problemów. Zdarza się, że problemy wynikają ze stanu systemu operacyjnego komputera - brak uaktualnień może mieć wpływ na działanie niektórych aplikacji. Mimo to, darmowy Word Viewer download jest szeroko dostępnym narzędziem, które może dać użytkownikowi wiele satysfakcji.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Kindle for PC

  E-booki stają się coraz popularniejsze. największym na świecie dystrybutorem książek elektronicznych jest Amazon.com. Już teraz, aby móc przeglądać zakupione tam materiały (prasa, książki, komiksy, itd) nie musimy kupować specjalnego czytnika. Możemy z nich bowiem korzystać także na komputerach PC i laptopach. To za sprawą darmowej aplikacji o nazwie Kindle for PC.

 • Zinio Reader

  Zinio Reader 4 to aplikacja, która sprawi, że zmienimy nasz monitor w czytnik gazet.

 • Visio Viewer

  Visio Viewer 2007 to aplikacja przygotowana z myślą o osobach, które nie mają pakietu MS Office, ale potrzebują otwierać dokumenty tworzone przy pomocy tego programu (jego wersja testowa jest do pobrania na naszym vortalu).

 • PowerPoint Viewer

  PowerPoint Viewer 2010 to aplikacja wyprodukowana i wydana przez Microsoft, czyli twórcę pakietu Office, w skład którego wchodzi także PowerPoint – popularny program do tworzenia prezentacji mulitmedialnych.

 • TwinView Plus

  TwinView Plus 15 to dość specjalistyczna aplikacja, która przyda się wszystkim użytkownikom korzystającym na co dzień z AutoCAD, Microstation i innych tego typu programów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Word Viewer 2003

dodał: ~SSS , 09.11.2010

EJ MACIE WORDA 2005

dodał: ~wizdba , 09.09.2010

oj dziewczynki dziwczynki:D:D

dodał: ~Kosa , 06.03.2010

Jak to się ściąga?

dodał: ~wfw , 25.01.2010

jak kończy się opis programu jest "pobierz teraz" z taką zieloną strzałką.

dodał: monisia.paczusi , 17.01.2010

help\n prosze napiszcie jak to się siciąga

dodał: ~yyyy , 11.01.2010

jak to ściągnąć? \n

dodał: ~jaaajjja , 15.12.2009

Ej on jest po polsku \n

dodał: ~Aneta , 16.11.2009

Ja też mam małe pytanko: JAK TO SIĘ ŚCIĄGA ?!

dodał: ~dupa , 03.11.2009

jak sie ściada ten program

dodał: ~mesloneczko , 13.10.2009

no właśnie jak to się ściąga

dodał: ~fgfgfg , 02.04.2009

właśnie jak to ściągnąć ????

dodał: ~pATRYCJJAAAAAA 5555 , 21.03.2009

JA SIE ŚCIĄGA TEGO WORLDA 2003

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie