Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Visio Viewer 2007

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.05.2011
Rozmiar: 7,7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1551

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Visio Viewer 2007

Visio Viewer 2007 to aplikacja przygotowana z myślą o osobach, które nie mają pakietu MS Office, ale potrzebują otwierać dokumenty tworzone przy pomocy tego programu (jego wersja testowa jest do pobrania na naszym vortalu). Jak sugeruje to nazwa, bezproblemowo otwiera wszystkie plany stworzone w wydaniach aplikacji Visio do roku 2007, można jednak próbować nim otwierać także dokumenty stworzone w późniejszych wersjach – choć sukcesu nie gwarantujemy. Jako że download Visio Viewer można wykonać za darmo, zachęcamy do sprawdzenia jego możliwości.

Aplikacja ta wymaga obecności w systemie Internet Explorera w wersji 5 lub wyższej. Dlaczego? Visio Viewer dodawany jest do systemu operacyjnego jako kontrolka ActiveX, zaś dokumenty .vsd, . vss, .vst, .vdx, .vsx i .vtk otwierane są w okienku IE. Mamy od razu możliwość powiększania wybranych fragmentów obrazu, a także odczytywania właściwości wybranego kształtu. Jako że aplikacja jest dostępna po polsku, nie powinien pojawić się żaden problem z obsługą Visio Viewer. Doskonale spisze się on na najnowszych systemach operacyjnych Microsoftu, czyli Windows 7, XP i Vista. Aplikacja ta oferuje liczne opcje, jak na przykład widoczność i kolory warstwy rysowania oraz adnotacji. Dostęp do większości z nich jest możliwy po kliknięciu prawym przyciskiem myszki na wybranym obiektem.

Visio Viewer 2007 przyda się każdemu, kto używa stworzonych w aplikacji diagramów i wykresów, np. do oceny ich jakości czy też wykorzystania (program umożliwia ich wydruk). Program ten pozwala jedynie na przeglądanie dokumentów we wspomnianych wcześniej formatach – nie mamy żadnych możliwości ich edycji!

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Zinio Reader

  Zinio Reader 4 to aplikacja, która sprawi, że zmienimy nasz monitor w czytnik gazet.

 • Kindle for PC

  E-booki stają się coraz popularniejsze. największym na świecie dystrybutorem książek elektronicznych jest Amazon.com. Już teraz, aby móc przeglądać zakupione tam materiały (prasa, książki, komiksy, itd) nie musimy kupować specjalnego czytnika. Możemy z nich bowiem korzystać także na komputerach PC i laptopach. To za sprawą darmowej aplikacji o nazwie Kindle for PC.

 • PowerPoint Viewer

  PowerPoint Viewer 2010 to aplikacja wyprodukowana i wydana przez Microsoft, czyli twórcę pakietu Office, w skład którego wchodzi także PowerPoint – popularny program do tworzenia prezentacji mulitmedialnych.

 • TwinView Plus

  TwinView Plus 15 to dość specjalistyczna aplikacja, która przyda się wszystkim użytkownikom korzystającym na co dzień z AutoCAD, Microstation i innych tego typu programów.

 • Adobe Reader

  Adobe Reader 9.5 to aplikacja, której nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Ten popularny program do odczytywania plików PDF gości na większości komputerów użytkowników, jednak trudno powiedzieć, aby był w pełni perfekcyjny.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Visio Viewer 2007Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie