Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerPoint Viewer 2010

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2010
Rozmiar: 60.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 77876

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PowerPoint Viewer 2010

PowerPoint Viewer 2010 to aplikacja wyprodukowana i wydana przez Microsoft, czyli twórcę pakietu  Office, w skład którego wchodzi także PowerPoint – popularny program do tworzenia prezentacji mulitmedialnych. To użyteczne narzędzie powstało dla wszystkich tych, którzy pakietu nie posiadają, a potrzebują mieć na czym je przeglądać. Dlatego jest możliwy download PowerPoint Viewer bez żadnych opłat.

Możemy dzięki temu programowi przeglądać aplikacja stworzone w wydaniach PP z wszystkich lat edycji Office’a, więc od 97 aż po 2010. W odróżnieniu od innych tego typu programów, PowerPoint Viewer oddaje idealnie prezentację, bez przekłamań i kłopotów, jakie przytrafiają się innym tego typu programom. Dodatkowo, jeśli mamy np. Open Office, możemy dzięki PowerPoint Viewer sprawdzić, jak prezentacja wyświetli się w Power Poincie.

Aplikacja ta została przeznaczona na wszystkie systemy Windows. Nie będzie więc problemów z użyciem PowerPoint Viewer na Windows 7, XP czy Vista. Należy jednak zauważyć, że z pomocą programu nie obejrzymy prezentacji chronionych za pomocą IRM (zarządzanie prawami dostępu). Także nie damy rady z poziomu tej aplikacji otwierać obiektów osadzonych i połączonych, a także nie uruchomimy makr.

Komu przyda się PowerPoint Viewer? Z pewnością biurom, które nie muszą nabywać wówczas całego pakietu Office. Nie ma żadnych przeciwwskazań do używania programu przez instytucje, może więc być on dobrą alternatywą i sposobem na zaoszczędzenie kosztów. Dlatego też polecamy wypróbować PowerPoint Viewer – nie kosztuje to ani grosza! Warto też dodać, że wydano program w języku polskim, więc nie powinno być problemów z jego obsługą. 

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Kindle for PC

  E-booki stają się coraz popularniejsze. największym na świecie dystrybutorem książek elektronicznych jest Amazon.com. Już teraz, aby móc przeglądać zakupione tam materiały (prasa, książki, komiksy, itd) nie musimy kupować specjalnego czytnika. Możemy z nich bowiem korzystać także na komputerach PC i laptopach. To za sprawą darmowej aplikacji o nazwie Kindle for PC.

 • Adobe Reader

  Adobe Reader 9.5 to aplikacja, której nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Ten popularny program do odczytywania plików PDF gości na większości komputerów użytkowników, jednak trudno powiedzieć, aby był w pełni perfekcyjny.

 • Sumatra PDF

  Sumatra PDF jest - dostępna za darmo przeglądarka dokumentów w formatach PDF, DjVu, CBR, XPS, CBZ.

 • Zinio Reader

  Zinio Reader 4 to aplikacja, która sprawi, że zmienimy nasz monitor w czytnik gazet.

 • TwinView Plus

  TwinView Plus 15 to dość specjalistyczna aplikacja, która przyda się wszystkim użytkownikom korzystającym na co dzień z AutoCAD, Microstation i innych tego typu programów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerPoint Viewer 2010

dodał: ~Gość , 21.10.2012

Czy program jest po polsku?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie