Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerPoint Viewer 2010

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2010
Rozmiar: 60.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 77519

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PowerPoint Viewer 2010

PowerPoint Viewer 2010 to aplikacja wyprodukowana i wydana przez Microsoft, czyli twórcę pakietu  Office, w skład którego wchodzi także PowerPoint – popularny program do tworzenia prezentacji mulitmedialnych. To użyteczne narzędzie powstało dla wszystkich tych, którzy pakietu nie posiadają, a potrzebują mieć na czym je przeglądać. Dlatego jest możliwy download PowerPoint Viewer bez żadnych opłat.

Możemy dzięki temu programowi przeglądać aplikacja stworzone w wydaniach PP z wszystkich lat edycji Office’a, więc od 97 aż po 2010. W odróżnieniu od innych tego typu programów, PowerPoint Viewer oddaje idealnie prezentację, bez przekłamań i kłopotów, jakie przytrafiają się innym tego typu programom. Dodatkowo, jeśli mamy np. Open Office, możemy dzięki PowerPoint Viewer sprawdzić, jak prezentacja wyświetli się w Power Poincie.

Aplikacja ta została przeznaczona na wszystkie systemy Windows. Nie będzie więc problemów z użyciem PowerPoint Viewer na Windows 7, XP czy Vista. Należy jednak zauważyć, że z pomocą programu nie obejrzymy prezentacji chronionych za pomocą IRM (zarządzanie prawami dostępu). Także nie damy rady z poziomu tej aplikacji otwierać obiektów osadzonych i połączonych, a także nie uruchomimy makr.

Komu przyda się PowerPoint Viewer? Z pewnością biurom, które nie muszą nabywać wówczas całego pakietu Office. Nie ma żadnych przeciwwskazań do używania programu przez instytucje, może więc być on dobrą alternatywą i sposobem na zaoszczędzenie kosztów. Dlatego też polecamy wypróbować PowerPoint Viewer – nie kosztuje to ani grosza! Warto też dodać, że wydano program w języku polskim, więc nie powinno być problemów z jego obsługą. 

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Adobe Reader

  Adobe Reader 9.5 to aplikacja, której nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Ten popularny program do odczytywania plików PDF gości na większości komputerów użytkowników, jednak trudno powiedzieć, aby był w pełni perfekcyjny.

 • Zinio Reader

  Zinio Reader 4 to aplikacja, która sprawi, że zmienimy nasz monitor w czytnik gazet.

 • Excel Viewer

  Excel Viewer to najnowszy program z serii MS Excel Viewer. Program Excel Viewer pozwala otwierać, przeglądać oraz drukować dokumenty utworzone w programie Microsoft Office Excel.

 • Visio Viewer

  Visio Viewer 2007 to aplikacja przygotowana z myślą o osobach, które nie mają pakietu MS Office, ale potrzebują otwierać dokumenty tworzone przy pomocy tego programu (jego wersja testowa jest do pobrania na naszym vortalu).

 • Word Viewer

  Za pomocą programu Word Viewer 2003 można otwierać dokumenty programu Word 2003 oraz dokumenty utworzone przy użyciu wszystkich poprzednich wersji programu Microsoft Word dla systemu Windows® oraz dla komputerów Macintosh.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerPoint Viewer 2010

dodał: ~Gość , 21.10.2012

Czy program jest po polsku?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie