Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kindle for PC 1.1

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Amazon.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.04.2014
Rozmiar: 36.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 63

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kindle for PC 1.1

E-booki stają się coraz popularniejsze. największym na świecie dystrybutorem książek elektronicznych jest Amazon.com. Już teraz, aby móc przeglądać zakupione tam materiały (prasa, książki, komiksy, itd) nie musimy kupować specjalnego czytnika. Możemy z nich bowiem korzystać także na komputerach PC i laptopach. To za sprawą darmowej aplikacji o nazwie Kindle for PC.

Całość pozwala nam między innymi na:

- tworzenie osobistej biblioteki zakupionych książek oraz prasy,
- segregowanie i wyszukiwanie interesujących nas tytułów,
- sprawdzanie książek według wybranych kryteriów (autor, kategoria, najczęściej czytane, bestsellery, itd.).

Program może zaoferować niezwykle przyjazne i intuicyjne w obsłudze menu, dzięki czemu powinni sobie z nim poradzić nawet najmniej doświadczeni użytkownicy. Warto także dodać, że Kindle for PC całkowicie synchronizuje się z czytnikami Kindle, iPhonami oraz smartfonami BlackBerry, dzięki czemu możemy korzystać z tych samych książek i czasopism na wielu urządzeniach.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Zinio Reader

  Zinio Reader 4 to aplikacja, która sprawi, że zmienimy nasz monitor w czytnik gazet.

 • Sumatra PDF

  Sumatra PDF jest - dostępna za darmo przeglądarka dokumentów w formatach PDF, DjVu, CBR, XPS, CBZ.

 • PowerPoint Viewer

  PowerPoint Viewer 2010 to aplikacja wyprodukowana i wydana przez Microsoft, czyli twórcę pakietu Office, w skład którego wchodzi także PowerPoint – popularny program do tworzenia prezentacji mulitmedialnych.

 • Visio Viewer

  Visio Viewer 2007 to aplikacja przygotowana z myślą o osobach, które nie mają pakietu MS Office, ale potrzebują otwierać dokumenty tworzone przy pomocy tego programu (jego wersja testowa jest do pobrania na naszym vortalu).

 • Excel Viewer

  Excel Viewer to najnowszy program z serii MS Excel Viewer. Program Excel Viewer pozwala otwierać, przeglądać oraz drukować dokumenty utworzone w programie Microsoft Office Excel.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kindle for PC 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie