Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Excel Viewer 2007

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.09.2009
Rozmiar: 74 MB
System operacyjny: Windows Vista
Liczba pobrań: 35569

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Excel Viewer 2007

Excel Viewer to najnowszy program z serii MS Excel Viewer. Program Excel Viewer pozwala otwierać, przeglądać oraz drukować dokumenty utworzone w programie Microsoft Office Excel. Jeśli nie masz zainstalowanego pakietu MS Office a potrzebujesz przeglądać dokumenty utworzone w MS Excel potrzebujesz Excel Viewer – pobierz go i zainstaluj a uzyskasz w ten sposób legalny i bezpłatny dostęp do arkuszy Excel. W Excel Viewer oprócz przeglądania i drukowania można też kopiować dane do innych programów. Jednak nie jest możliwe edytowanie, zapisywanie i tworzenie nowych skoroszytów. Excel Viewer jest najnowszą wersją programu i zastępuje Excel Viewer 97, Excel Viewer 2003 i wszystkie poprzednie wersje serii Excel Viewer. Excel Viewer po polsku nie jest dostępny.

W Excel Viewer za darmo otworzysz dokumenty utworzone w następujących programach pakietu Office: Microsoft Office Excel 2007, Microsoft Office Excel 2003, Microsoft Excel 2002, Microsoft Excel 2000, Microsoft Excel 97, oraz Microsoft Excel dla Macintosh (wersje 2.2 oraz nowsze). Decydując się na Excel Viewer download i instalację możesz bezpłatnie wykonywać podstawowe czynności programu Excel. W Excel Viewer otworzysz pliki utworzone za pomocą programów Microsoft Office Excel w następujących formatach: XLSX, XLSM, XLSB, XLTX, XLTM, XLS, XLT, XLM oraz XLW. Excel Viewer umożliwia dostęp do plików z obsługą makr - XLSM, XLTM oraz XLM. Należy jednak pamiętać, że uruchamianie makr nie jest możliwe. Niestety, w Excel Viewer nie można otworzyć plików wykresów programu Excel - XLC, plików w formacie HTML ani plików w formacie CSV.

W Excel Viewer można przewijać arkusze, aby wyświetlić jego poszczególne części lub przełączać się do innego arkusza. Dzięki Excel Viewer można powiększać i zmniejszać obraz dokumentu oraz minimalizować wstążki. W Excel Viewer można przewijać, zaznaczać i wyszukiwać dane oraz kopiować je, aby następnie wkleić w innym programie. W programie Excel Viewer istniej możliwość drukowania dokumentów – można zaznaczać dane do wydrukowania, konfigurować opcje drukowania i drukować dowolnie wybrane dane z arkusza. Excel Viewer to program tylko do przeglądania danych a więc nie jest w nim możliwe tworzenie nowych dokumentów, zmiana, edycja, wprowadzanie nowych danych lub zapisanie wprowadzonych zmian.

UWAGA
Pomoc programu MS Excel Viewer jest dostępna tylko w czasie połączenia z Internetem. Każdy, kto nie posiada połączenia z Internetem lub planuje pracę w trybie offline, powinien wydrukować dokument pomocy (w dokumencie pomocy należy odszukać opcję „Wersja do druku”, a następnie wybrać oplecenie „Pokaż wszystko” aby rozwinąć wszystkie sekcje artykułu po czym można wydrukować go naciskając CTRL+P).

Kompatybilność
Systemy operacyjne obsługiwane przez Microsoft Excel Viewer to Windows Server 2003, Windows Vista i Windows XP. Oficjalnie Microsoft nie podaje informacji dotyczących działania Excel Viewer na Windows 7.

Licencja
MS Excel Viewer to freeware. Wszystkie funkcje Excel Viewer dostępne są free bez ograniczeń. Jeśli nie wystarczają ci funkcje Excel Viewer pobierz trial pakietu MS Office z naszego serwisu, w którym wypróbujesz program MS Excel. Nie jest dostępny Excel Viewer w wersji pl, jedynie w wersji angielskiej. Nie jest też dostępne dla Excel Viewer oficjalne spolszczenie.

Darmowy Excel Viewer gotowy do pobrania z naszego serwisu. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej niż Excel Viewer ściągnij MS Office w wersji próbnej lub inne pakiety biurowe z naszego działu Biuro.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Adobe Reader

  Adobe Reader 9.5 to aplikacja, której nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Ten popularny program do odczytywania plików PDF gości na większości komputerów użytkowników, jednak trudno powiedzieć, aby był w pełni perfekcyjny.

 • Zinio Reader

  Zinio Reader 4 to aplikacja, która sprawi, że zmienimy nasz monitor w czytnik gazet.

 • Kindle for PC

  E-booki stają się coraz popularniejsze. największym na świecie dystrybutorem książek elektronicznych jest Amazon.com. Już teraz, aby móc przeglądać zakupione tam materiały (prasa, książki, komiksy, itd) nie musimy kupować specjalnego czytnika. Możemy z nich bowiem korzystać także na komputerach PC i laptopach. To za sprawą darmowej aplikacji o nazwie Kindle for PC.

 • TwinView Plus

  TwinView Plus 15 to dość specjalistyczna aplikacja, która przyda się wszystkim użytkownikom korzystającym na co dzień z AutoCAD, Microstation i innych tego typu programów.

 • Word Viewer

  Za pomocą programu Word Viewer 2003 można otwierać dokumenty programu Word 2003 oraz dokumenty utworzone przy użyciu wszystkich poprzednich wersji programu Microsoft Word dla systemu Windows® oraz dla komputerów Macintosh.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Excel Viewer 2007Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie