Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Reader 9.5

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Adobe Systems
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.02.2011
Data modyfikacji: 17.01.2012
Rozmiar: 30,20 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 17015

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Reader 9.5

Adobe Reader 9.5 to aplikacja, której nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Ten popularny program do odczytywania plików PDF gości na większości komputerów użytkowników, jednak trudno powiedzieć, aby był w pełni perfekcyjny. Czy jego najnowsza wersja naprawia dostrzeżone wcześniej błędy? Można sprawdzić to osobiście, wykonując download aplikacji z tej właśnie strony. Podobnie jak i poprzednie edycje, taki ta jest w pełni darmowa. A czego możemy się po niej spodziewać?

Należy przede wszystkim zauważyć, że wszystkie dokumenty odczytywane przy użyciu tej aplikacji zachowują dokładny wygląd oryginału. Mamy więc te same czcionki, grafiki i kolory, jakie znajdują się przesłanym pliku PDF. Nie jest więc ważne, czy dokument powstał na Windowsie, Mac czy Linuxie, na każdym systemie będzie wyglądał tak, jak zamyślił to sobie twórca. Znajdujący się na tej stronie do pobrania Adobe Reader to nowość w postaci obsługi multimediów. Dzięki temu można odtworzyć w dokumencie filmik lub też animację flash, co znacznie uatrakcyjnia możliwości.

Pobierz Adobre Reader i zobacz, jak spisuje się w działaniu. W porównaniu z wcześniejszymi wersjami jest szybszy, jednak trzeba przyznać uczciwie, że wielu ludzi narzeka na jego podatność na wirusy. Dobry program antywirusowy powinien rozwiązać problem, jednak drugą wadą jest dość duże obciążenie dla systemu. Jednak co do zalet, można wymienić tu szyfrowanie AES (256-bitów) oraz obsługę cyfrowych sygnatur. Jak więc widać plusy przeważają nad minusami. Można też dodać, że aplikacja wydana jest w wersji pl, czyli nikt nie powinien mieć problemów z jej obsługą.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Zinio Reader

  Zinio Reader 4 to aplikacja, która sprawi, że zmienimy nasz monitor w czytnik gazet.

 • TwinView Plus

  TwinView Plus 15 to dość specjalistyczna aplikacja, która przyda się wszystkim użytkownikom korzystającym na co dzień z AutoCAD, Microstation i innych tego typu programów.

 • Sumatra PDF

  Sumatra PDF jest - dostępna za darmo przeglądarka dokumentów w formatach PDF, DjVu, CBR, XPS, CBZ.

 • Word Viewer

  Za pomocą programu Word Viewer 2003 można otwierać dokumenty programu Word 2003 oraz dokumenty utworzone przy użyciu wszystkich poprzednich wersji programu Microsoft Word dla systemu Windows® oraz dla komputerów Macintosh.

 • Excel Viewer

  Excel Viewer to najnowszy program z serii MS Excel Viewer. Program Excel Viewer pozwala otwierać, przeglądać oraz drukować dokumenty utworzone w programie Microsoft Office Excel.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Reader 9.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie