Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Universal Document Converter 4.2

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: fCoder Group International
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 20.11.2008
Rozmiar: 16.1 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1347

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Universal Document Converter 4.2

Universal Document Converter to aplikacja służąca do konwertowania dokumentów na format *.pdf lub do plików graficznych.

Program swoje funkcjonowanie opiera na technologi wirtualnego wydruku, dzięki czemu gdy nie jest to konieczne nie musimy korzystać z konwencjonalnej drukarki co jest o wiele bardziej funkcjonalne. Universal Document Printing doskonale spełnia swoje zadanie w przygotowywaniu plików na strony www lub do multimedialnych prezentacji, jego wykorzystanie pozwala również zapobiedz niechcianej edycji naszych dokumentów (np. plików Microsoft Office lub Excel przez osoby nieporządane).

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • CutePDF Writer

  CutePDF Writer 2.8 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje tworzyć ze swoich dokumentów pliki PDF. To niewielkie (instalator ma tylko 3,8 MB) narzędzie instaluje w systemie wirtualną drukarkę, która następnie „drukuje” tego typu dokumenty.

 • JPEG to PDF

  JPEG to PDF jest to niewielka funkcjonalna aplikacja umożliwiająca szybkie konwertowanie jednego lub wielu plików graficznych do formatu PDF

 • Foxit Reader

  Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym nie kończą się jej możliwości.

 • Gaaiho PDF Reader

  W pełni darmowy, choć bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do przeglądania dokumentów i plików zapisanych w formacie PDF.

 • eXPert PDF Reader

  eXPert PDF Reader jest prostym w obsłudze, bezpłatnym narzędziem do odczytu, edycji oraz druku dokumentów zapisanych w formacie PDF.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Universal Document Converter 4.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie