Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Universal Document Converter 4.2

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: fCoder Group International
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 20.11.2008
Rozmiar: 16.1 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1347

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Universal Document Converter 4.2

Universal Document Converter to aplikacja służąca do konwertowania dokumentów na format *.pdf lub do plików graficznych.

Program swoje funkcjonowanie opiera na technologi wirtualnego wydruku, dzięki czemu gdy nie jest to konieczne nie musimy korzystać z konwencjonalnej drukarki co jest o wiele bardziej funkcjonalne. Universal Document Printing doskonale spełnia swoje zadanie w przygotowywaniu plików na strony www lub do multimedialnych prezentacji, jego wykorzystanie pozwala również zapobiedz niechcianej edycji naszych dokumentów (np. plików Microsoft Office lub Excel przez osoby nieporządane).

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Master PDF Editor

  Jeżeli szukasz prostego i funkcjonalnego programu do tworzenia i edycji dokumentów w formacjie PDF i XPS, to Master PDF Editor jest stworzony dla Ciebie!

 • eXPert PDF Reader

  eXPert PDF Reader jest prostym w obsłudze, bezpłatnym narzędziem do odczytu, edycji oraz druku dokumentów zapisanych w formacie PDF.

 • Corel PDF Fusion

  Corel PDF Fusion to profesjonalne narzędzie, które służy do konwersji oraz zarządzania dokumentami w postaci plików PDF. Dzięki niemu możemy zarówno przeglądać, tworzyć, jak również konwertować i edytować posiadane dokumenty.

 • ABBYY PDF Transformer

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.

 • doPDF

  doPDF 7.1 to aplikacja idealna dla każdego, kto potrzebuje od czasu do czasu stworzyć plik PDF. Jest to darmowy konwerter, który działa na zasadzie wirtualnej drukarki, czyli dodaje „urządzenie drukujące PDF” do systemu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Universal Document Converter 4.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie