Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tomahawk Gold 4.2

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: NativeWinds
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 9.66 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 872

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Tomahawk Gold 4.2

Tomahawk Gold jest rozbudowanym programem służącym do edycji dokumentów PDF.

Aplikacja radzi sobie również z edytowaniem plików rtf, txt, tmd, konwersją formatu HTML do PDF, TXT do PDF, RTF do PDF oraz TMD do PDF. Domyślnym językiem programu jest angielski, jednak można zmienić go na polski klikając opcję „Language”.

Uwaga!
Wersja testowa może być używana przez 30 dni.


Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • pdfFactory Pro

  pdfFactory Pro 4 to aplikacja, dzięki której każdy użytkownik będzie w stanie wygenerować plik w formacie PDF. Przyda się to w każdym biurze czy też firmie, tym bardziej, że stworzone pliki możemy zabezpieczać hasłem.

 • Icecream PDF Converter

  Bardzo proste w obsłudze i w pełni bezpłatne narzędzie do konwersji dokumentów PDF pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

 • Foxit PDF Editor

  Najnowsza wersja programu Foxit PDF Editor v2.1 do edycji dokumentów w formacie PDF.

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.

 • ABBYY PDF Transformer

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tomahawk Gold 4.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie