Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SumatraPDF Portable 0.6

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Krzysztof Kowalczyk
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 841

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis SumatraPDF Portable 0.6

SumatraPDF Portable jest mobilną wersją programu służącego do przeglądania plików w formacie PDF.

Aplikacja może być uruchomiona z przenośnej pamięci podłączonej do USB.
Program umożliwia powiększanie nawet o 6400%, sprawne poruszanie się między stronami dokumentu, posiada opcje drukowania. 

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Nitro PDF Reader

  Nitro PDF Reader 2.1.1.3 to jedna z wielu dostępnych na rynku przeglądarek dokumentów PDF.

 • Gaaiho PDF Reader

  W pełni darmowy, choć bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do przeglądania dokumentów i plików zapisanych w formacie PDF.

 • PrimoPDF

  PrimoPDF 5 to darmowa aplikacja do tworzenia dokumentów PDF

 • pdfFactory Pro

  pdfFactory Pro 4 to aplikacja, dzięki której każdy użytkownik będzie w stanie wygenerować plik w formacie PDF. Przyda się to w każdym biurze czy też firmie, tym bardziej, że stworzone pliki możemy zabezpieczać hasłem.

 • CutePDF Writer

  CutePDF Writer 2.8 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje tworzyć ze swoich dokumentów pliki PDF. To niewielkie (instalator ma tylko 3,8 MB) narzędzie instaluje w systemie wirtualną drukarkę, która następnie „drukuje” tego typu dokumenty.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SumatraPDF Portable 0.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie