Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Smart PDF Converter 4.3

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: SmartSoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 16.1 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 2889

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Smart PDF Converter 4.3

Smart PDF Converter umożliwia konwersję formatów *.DOC, *.HTML, *.RTF, *.TXT, *.XLS, *.JPEG, *.TIFF do formatu PDF.

Dodatkowo aplikacja pozwala na tworzenie PDF’ów z formatów plików Word oraz Excel. Praca z programem jest na tyle intuicyjna, że angielska wersja językowa nie powinna być przeszkodą w korzystaniu z tej aplikacji nawet dla początkujących użytkowników.  

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Gaaiho PDF Reader

  W pełni darmowy, choć bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do przeglądania dokumentów i plików zapisanych w formacie PDF.

 • PrimoPDF

  PrimoPDF 5 to darmowa aplikacja do tworzenia dokumentów PDF

 • CutePDF Writer

  CutePDF Writer 2.8 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje tworzyć ze swoich dokumentów pliki PDF. To niewielkie (instalator ma tylko 3,8 MB) narzędzie instaluje w systemie wirtualną drukarkę, która następnie „drukuje” tego typu dokumenty.

 • Master PDF Editor

  Jeżeli szukasz prostego i funkcjonalnego programu do tworzenia i edycji dokumentów w formacjie PDF i XPS, to Master PDF Editor jest stworzony dla Ciebie!

 • pdfFactory Pro

  pdfFactory Pro 4 to aplikacja, dzięki której każdy użytkownik będzie w stanie wygenerować plik w formacie PDF. Przyda się to w każdym biurze czy też firmie, tym bardziej, że stworzone pliki możemy zabezpieczać hasłem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Smart PDF Converter 4.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie