Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PrimoPDF 4.1.0.11

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Nitro PDF, Inc.
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 10.05.2009
Rozmiar: 7,34 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1742

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis PrimoPDF 4.1.0.11

PrimoPDF jest darmowym programem do tworzenia plików typu PDF. Dzięki temu przyjaznemu w użyciu programowi o przejrzystym interfejsie stworzysz dokumenty PDF wysokiej jakości, które można wydrukować w prawie każdym programie. PrimoPDF powstaje w systemie jako wirtualna drukarka, w związku z czym pliki PDF można utworzyć w każdym programie po wybraniu opcji 'drukuj', otwiera się wtedy okno główne PrimoPDF, w którym konfigurujemy plik przed zapisem.

PrimoPDF pozwala na konwersję dowolnych plików – zdjęć, plików tekstowych czy stron internetowych. Dodatkowo PrimoPDF pozwala dostosować dokument PDF do czytania na ekranie, do druku, do ebooka przy użyciu 128-bitowego szyfrowania. Dzięki PrimoPDF można opatrzyć dokument dodatkowymi informacjami - tytułem, autorem, tematem, słowami kluczowymi a także hasłem.

PrimoPDF jest poręcznym, darmowym programem, który możesz pobrać z pobierz.pl.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Nitro PDF Reader

  Nitro PDF Reader 2.1.1.3 to jedna z wielu dostępnych na rynku przeglądarek dokumentów PDF.

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.

 • Foxit Reader

  Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym nie kończą się jej możliwości.

 • VeryPDF PDF Editor

  VeryPDF jest prostą aplikacją do edycji plików PDF.

 • JPEG to PDF

  JPEG to PDF jest to niewielka funkcjonalna aplikacja umożliwiająca szybkie konwertowanie jednego lub wielu plików graficznych do formatu PDF


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PrimoPDF 4.1.0.11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie