Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PrimoPDF 5

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Nitro PDF
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.04.2011
Rozmiar: 7,1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 426

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PrimoPDF 5

PrimoPDF 5 to świetna aplikacja dla każdego, kto używa plików PDF oraz od czasu do czasu potrzebuje wykonać dokumenty tego typu. Ten dostępny za darmo program pozwala utworzyć PDF-y z ponad 300 popularnych rodzajów pliku – od grafik po dokumenty tekstowe i arkusze kalkulacyjne. Możemy tworzyć dokumenty dzięki wprowadzenie przez aplikację wirtualnej drukarki. Co ważne – PrimoPDF łatwo integruje się z programami z pakietu Office, dzięki czemu możemy używać go z ich poziomu. Download PrimoPDF jest możliwy z tej właśnie strony. Dlaczego warto go wykonać? Jest ku temu kilka powodów. Choć język polski w PrimoPDF nie występuje, obsługa jest dziecinnie prosta. Dodatkowo tworzony plik PDF może być zabezpieczony hasłem, informacjami o jego twórcy, można również dodawać słowa kluczowe oraz temat dokumentu. Pobierz PrimoPDF i samemu przekonaj się o jego użyteczności. Z pewnością przyda się w każdej chwili – na przykład przy wysyłaniu CV, korespondencji na ważne tematy czy też np. rachunków bądź ważnych dokumentów. Nie jest możliwy download PrimoPDF pl i wątpliwą sprawą jest to, aby istniało do niego spolszczenie. Jednak obsługa jest naprawdę tak łatwa, że nie byłoby ono do niczego potrzebne. Radzimy to wypróbować w praktyce. Aplikacja jest całkowicie darmowa, podobnie jak i pobranie jej z naszej strony. Producent, firma NitroPDF, proponuje także płatne programy tego typu, oferujące znacznie większe możliwości. Jednak jeśli chodzi o użytkowników prywatnych, darmowe wydanie powinno im doskonale wystarczyć. Dlatego też warto sprawdzić PrimoPDF 5 w działaniu. Wystarczy tylko kliknąć poniższy link, aby rozpoczęło się pobieranie pełnej wersji programu.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Gaaiho PDF Reader

  W pełni darmowy, choć bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do przeglądania dokumentów i plików zapisanych w formacie PDF.

 • Icecream PDF Converter

  Bardzo proste w obsłudze i w pełni bezpłatne narzędzie do konwersji dokumentów PDF pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

 • Corel PDF Fusion

  Corel PDF Fusion to profesjonalne narzędzie, które służy do konwersji oraz zarządzania dokumentami w postaci plików PDF. Dzięki niemu możemy zarówno przeglądać, tworzyć, jak również konwertować i edytować posiadane dokumenty.

 • Foxit PDF Editor

  Najnowsza wersja programu Foxit PDF Editor v2.1 do edycji dokumentów w formacie PDF.

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PrimoPDF 5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie