Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pdfFactory 3.38 PL

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: FinePrint Software, LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 457

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis pdfFactory 3.38 PL

pdfFactory służy do tworzenia dokumentów w formacie PDF.


Aplikacja działa jako wirtualna drukarka. PDF można stworzyć z każdego programu posiadającego opcję drukowania. pdfFactory cechuje się prostą obsługą, ponadto aplikacja pozwala na zachowanie w tekście aktywnych odnośników WWW oraz e-mail. Program umożliwia również łączenie PDF’ów w jeden dokument. 

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • PDFCreator

  PDFCreator 1.2 to użyteczny program, którego zadaniem jest tworzenie plików PDF z istniejących dokumentów. Aplikacja instaluje w systemie wirtualną drukarkę, do której przesyłany jest wybrany przez nas plik – może być to każdy dokument mający opcję drukowania.

 • Master PDF Editor

  Jeżeli szukasz prostego i funkcjonalnego programu do tworzenia i edycji dokumentów w formacjie PDF i XPS, to Master PDF Editor jest stworzony dla Ciebie!

 • Foxit PDF Editor

  Najnowsza wersja programu Foxit PDF Editor v2.1 do edycji dokumentów w formacie PDF.

 • eXPert PDF Reader

  eXPert PDF Reader jest prostym w obsłudze, bezpłatnym narzędziem do odczytu, edycji oraz druku dokumentów zapisanych w formacie PDF.

 • Icecream PDF Converter

  Bardzo proste w obsłudze i w pełni bezpłatne narzędzie do konwersji dokumentów PDF pomiędzy najpopularniejszymi formatami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: pdfFactory 3.38 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie