Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pdfFactory 3.30

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: FinePrint Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 264

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis pdfFactory 3.30

pdfFactory 3.30 służy do tworzenia dokumentów w formacie PDF.

Aplikacja działa jako wirtualna drukarka. PDF można stworzyć z każdego programu posiadającego opcję drukowania. pdfFactory 3.30 cechuje się prostą obsługą, ponadto aplikacja pozwala na zachowanie w tekście aktywnych odnośników WWW oraz e-mail. Program umożliwia również łączenie PDF’ów w jeden dokument. 

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • doPDF

  doPDF 7.1 to aplikacja idealna dla każdego, kto potrzebuje od czasu do czasu stworzyć plik PDF. Jest to darmowy konwerter, który działa na zasadzie wirtualnej drukarki, czyli dodaje „urządzenie drukujące PDF” do systemu

 • Master PDF Editor

  Jeżeli szukasz prostego i funkcjonalnego programu do tworzenia i edycji dokumentów w formacjie PDF i XPS, to Master PDF Editor jest stworzony dla Ciebie!

 • CutePDF Writer

  CutePDF Writer 2.8 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje tworzyć ze swoich dokumentów pliki PDF. To niewielkie (instalator ma tylko 3,8 MB) narzędzie instaluje w systemie wirtualną drukarkę, która następnie „drukuje” tego typu dokumenty.

 • PrimoPDF

  PrimoPDF 5 to darmowa aplikacja do tworzenia dokumentów PDF

 • Foxit Reader

  Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym nie kończą się jej możliwości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: pdfFactory 3.30Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie