Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PDFCreator 1.6.1

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: PDF Forge
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.07.2010
Data modyfikacji: 12.12.2012
Rozmiar: 16 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 249

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PDFCreator 1.6.1

PDFCreator (czasem pisany niepoprawnie jako PDF Creator lub PDF kreator) to świetna aplikacja dla każdego, kto potrzebuje zapisywać pliki w formacie PDF. Jest to format zmieniający tekst w gotowy do wydruku dokument, a jeśli chcesz wysłać komuś jakieś ważne informacje i chcesz mieć pewność, że nie zostaną zmienione, dostępny za free PDFCreator pozwoli Ci zabezpieczyć je przed edycja.

Jak to działa? Aplikacja tworzy wirtualną drukarkę, do której wysyła formatowanie pliku. Nie musisz kłopotać się niuansami technicznymi, ani tym że nie ma wersji PDFCreator po polsku. Po prostu instalujesz program, otwierasz plik tekstowy i wysyłasz go do drukarki. Podajesz tylko dane pliku - tytuł dokumentu, datę, nazwę lub dane autora i już. Na koniec procesu dokument jest otwierany i widzisz, jak wypada w formacie PDF. Pobierz PDFCreator z naszej strony i wypróbuj go!

Warto zauważyć, że aplikacja posiada interpreter języka Ghostscript, który odpowiada za konwersję. Download PDFCreator może zająć moment – plik instalacyjny to ponad 17 MB. Jeśli jednak chcesz łatwo i szybko tworzyć PDF-y, jest to rzecz niezbędna. Warto dodać, że bez problemu odpalisz PDFCreator na Windows 7. Nie będzie również problemów z działaniem aplikacji na Vista i XP. Niestety, nie pojawiła się edycja PDFCreator pod Linux. Nie ma także konwersji tego programu na Mac.

Jak wspomniano, PDFCreator pl nie istnieje. Jeśli jednak bardzo chcesz mieć program w naszej wersji językowej, być może znajdziesz w sieci spolszczenie PDFCreator. jeśli jednak nie potrzeba Ci go, to wykonaj download PDFCreator za free z tej strony i ciesz się możliwościami programu.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • pdfFactory Pro

  pdfFactory Pro 4 to aplikacja, dzięki której każdy użytkownik będzie w stanie wygenerować plik w formacie PDF. Przyda się to w każdym biurze czy też firmie, tym bardziej, że stworzone pliki możemy zabezpieczać hasłem.

 • PrimoPDF

  PrimoPDF 5 to darmowa aplikacja do tworzenia dokumentów PDF

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.

 • CutePDF Writer

  CutePDF Writer 2.8 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje tworzyć ze swoich dokumentów pliki PDF. To niewielkie (instalator ma tylko 3,8 MB) narzędzie instaluje w systemie wirtualną drukarkę, która następnie „drukuje” tego typu dokumenty.

 • ABBYY PDF Transformer

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PDFCreator 1.6.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie