Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PDFCreator 0. 9. 9.

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: PDF Forge
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2010
Rozmiar: 17 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1433

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PDFCreator 0. 9. 9.

Masz dokument tekstowy, który chcesz komuś wysłać i nie chcesz, aby cokolwiek w nim zmieniano? A może chcesz przygotować zaproszenie czy ulotkę informacyjną i wysłać ją, a nie potrafisz obsługiwać programów graficznych? Nic prostszego. Przygotuj ją w edytorze tekstu i zmień z .doc na PDF! Jak? Po prostu pobierz PDFCreator!

Darmowy PDFCreator to prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której zmienisz każdy plik tekstowy na format PDF. Program instaluje wirtualną drukarkę, do której wysyłany jest konwertowany plik, a następnie otwiera go, aby można było sprawdzić, czy wszystko wyszło jak trzeba. Dostępny za darmo PDFCreator pozwala zawrzeć w pliku tytuł dokumentu oraz dane autora (imię i nazwisko). O jakość aplikacji możesz być spokojny – PDFCreator freeware zawiera w sobie interpreter języka PostScript.

Download PDFCreator jest możliwy w każdej chwili. Jeśli więc nie potrzebujesz go teraz, możesz wrócić na tą stronę w dowolnym momencie i ściągnąć go. Program pozwala na elektroniczne podpisanie dokumentu, dzięki czemu masz pewność, że nikt nie podpisze się pod Twoją pracą. Nadto dostępny do pobrania PDFCreator pozwala Ci na stworzenie zabezpieczonego hasłem dokumentu, którego nie otworzy nikt, kto nie będzie go znać. Pozwala to na przesyłanie ważnych dokumentów, zawierających dość istotne informacje, jak na przykład hasła, rozliczenia czy też dokumenty wewnętrzne.

Nie jest dostępny PDFCreator po polsku, jednak obsługa jest na tyle prosta, że nie potrzebujesz znajomości języka obcego do używania go. Być może jednak ktoś zrobił spolszczenie, zmieniające aplikację w PDFCreator pl. Kolejnym atutem możliwość wysyłania do formatu PDF plików graficzny PNG, JPG, BMP i innych. PDFCreator za free jest dość wygodnym programikiem, który pozwala na konwertowanie kilku wybranych plików równocześnie. Nadto bez problemów obsługuje pliki na zewnętrznych serwerach, więc nawet nie musisz ich mieć na swoim komputerze, aby obrobić.

Pełna wersja PDFCreator sprawuje się doskonale na wszystkich systemach operacyjnych. Możesz więc używać PDFCreator na Windows 7, a także korzystać z PDFCreator na Vista i XP. Niestety, nie opracowano wersji PDFCreator dla Linux i Mac. Jednak cały czas program jest rozwijany i rozbudowywany, pewnego więc dnia może pojawić się konwersja PDFCreator przeznaczona pod te właśnie systemy operacyjne.

Co najważniejsze, to fakt, że możesz stosować ten program na firmowym komputerze! PDFCreator w full wersji jest za darmo również i dla zastosowań komercyjnych. To idealna pomoc dla każdego biura, sekretariatu czy po prostu firmy. A ponieważ możesz wykonać free download PDFCreator, ściągnij program i przekonaj się o jego możliwościach! Z pewnością szybko odkryjesz, że życie z tą aplikacja staje się o wiele prostsze.

Jest wiele podobnych programów, jednak wśród znawców tematu PDFCreator uchodzi za najlepszy. Możesz sprawdzić to samemu, odwiedzając różne dotyczące programów fora oraz portale. Jeśli będziesz szukać informacji o aplikacji, wpisuj uważnie jej nazwę, bowiem często wykrywane niepoprawne frazy to: pdf creator download, pdf creator pobierz, pdf creator free czy też creator PDF.

Prezentowany tu link prowadzi do najnowszej wersji PDFCreator. Kliknij go, aby rozpocząć ściąganie pliku instalacyjnego. Podczas procesu instalacji masz do wyboru kilka różnych opcji dodanie ekstra funkcji  – wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • PDF-XChange Viewer

  PDF-XChange Viewer – czasem pisany także jako XChange PDF Viewer – to aplikacja podobna do popularnego Acrobat Reader, jednak różniąca się od niego znacznie – i to na plus!

 • ABBYY PDF Transformer

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.

 • PDF24 Creator

  Darmowe, bardzo proste w obsłudze i niezwykle przydatne narzędzie, przeznaczone do tworzenia dokumentów w formacie PDF.

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.

 • Nitro PDF Reader

  Nitro PDF Reader 2.1.1.3 to jedna z wielu dostępnych na rynku przeglądarek dokumentów PDF.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PDFCreator 0. 9. 9.Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie