Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PDFCreator 1.2

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Philip Chinery, Frank Heindörfer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.05.2011
Rozmiar: 16,7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 673

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PDFCreator 1.2

PDFCreator 1.2 to użyteczny program, którego zadaniem jest tworzenie plików PDF z istniejących dokumentów. Aplikacja instaluje w systemie wirtualną drukarkę, do której przesyłany jest wybrany przez nas plik – może być to każdy dokument mający opcję drukowania. Przesyłamy do niej plik i dokument PDF gotowy. Jak widać obsługa jest dziecinnie prosta, dlatego tez brak wydania PDF Creator pl nie powinien być dla nikogo problemem. Jako że jest to program darmowy, można pobrać go z tej właśnie strony – nie kosztuje to oczywiście ani grosza.

Jako że nie ma żadnych obostrzeń co do używani ago w celach komercyjnych, PDF Creator można wykonać zarówno na potrzeby biura, jak i osoby prywatnej. Doskonale spisuje się ona na wszystkich systemach Windows, czy to XP, Vista czy Windows 7, a to przez fakt, że w programie zaimplementowano niezbędny interpreter języka PostScript. Wśród licznych opinii o tym programie przeważają same pozytywy – czy słusznie? Pobierz PDF Creator i przekonaj się o tym samemu. Plik instalacyjny ma wagę 16,6 MB, więc pobieranie aplikacji nie zajmie dużo czasu.

Co warto zauważyć, to możliwość dodania informacji do tworzonego dokumentu. Możemy więc umieścić tu imię i nazwisko autora, datę utworzenia PDF oraz tytuł. Dodatkowo możemy wybrać czcionkę oraz stworzyć swój własny profil z predefiniowanymi ustawieniami druku. Jak więc widać, download PDF Creator daje spore możliwości tworzenia tego typu plików. Dobrze mieć ją pod ręką – może okazać się niezbędna w każdej chwili zarówno w domu, jak i biurze czy też firmie.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.

 • ABBYY PDF Transformer

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.

 • Foxit PDF Editor

  Najnowsza wersja programu Foxit PDF Editor v2.1 do edycji dokumentów w formacie PDF.

 • Icecream PDF Converter

  Bardzo proste w obsłudze i w pełni bezpłatne narzędzie do konwersji dokumentów PDF pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

 • doPDF

  doPDF 7.1 to aplikacja idealna dla każdego, kto potrzebuje od czasu do czasu stworzyć plik PDF. Jest to darmowy konwerter, który działa na zasadzie wirtualnej drukarki, czyli dodaje „urządzenie drukujące PDF” do systemu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PDFCreator 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie