Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pdfFactory Pro 4

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: EgisTec Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.04.2011
Rozmiar: 3,54 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 221

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis pdfFactory Pro 4

pdfFactory Pro 4 to aplikacja, dzięki której każdy użytkownik będzie w stanie wygenerować plik w formacie PDF. Przyda się to w każdym biurze czy też firmie, tym bardziej, że stworzone pliki możemy zabezpieczać hasłem. Dzięki 128-bitowemu algorytmowi szyfrującemu mamy pewność, że aplikacji nie odczyta nikt niepowołany. pdfFactory Pro nie jest za darmo, jednak na tej stronie znajduje się do pobrania plik, pozwalający testować program w wersji trial. A dlaczego warto się z nim zapoznać? Przede wszystkim jest on uniwersalny. Może być stosowany z każdym programem posiadającym opcję drukowania. Oprócz wymienionej możliwości zabezpieczania pliku hasłem, posiada on funkcję zabezpieczania samych elementów dokumentu. I tak na przykład możemy utworzyć dokument PDF, z którego nikt nie będzie w stanie skopiować grafiki czy też fragmentu tekstu. Download pdfFactory Pro w wersji testowej pozwoli także poznać opcję tworzenia w dokumencie zakładek, przez co staje się on przejrzystszy. Nadto nie ma żadnego problemu z umieszczaniem w generowanym pliku PDF linków do stron WWW czy też wstawiania adresów e-mail. Dla niektórych minusem może być fakt, że nie ma edycji pdfFactory Pro pl. Być może kolejne wydania programu przyniosą nam jego wydanie po polsku? Jeśli jednak ktoś zna podstawowe zwroty po angielsku, powinien bez problemu poradzić sobie z obsługą aplikacji. pdfFactory Pro działa pod Windows 7, Vista i XP. Osoby zainteresowane nabyciem pełnej wersji odsyłamy na stronę producenta, jednak przed wydaniem pieniędzy na tą aplikację zachęcamy do zapoznania się z jej bezpłatną wersją testową.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • ABBYY PDF Transformer

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.

 • PDF-XChange Viewer

  PDF-XChange Viewer – czasem pisany także jako XChange PDF Viewer – to aplikacja podobna do popularnego Acrobat Reader, jednak różniąca się od niego znacznie – i to na plus!

 • Nitro PDF Reader

  Nitro PDF Reader 2.1.1.3 to jedna z wielu dostępnych na rynku przeglądarek dokumentów PDF.

 • PDF24 Creator

  Darmowe, bardzo proste w obsłudze i niezwykle przydatne narzędzie, przeznaczone do tworzenia dokumentów w formacie PDF.

 • PDFCreator

  PDFCreator 1.2 to użyteczny program, którego zadaniem jest tworzenie plików PDF z istniejących dokumentów. Aplikacja instaluje w systemie wirtualną drukarkę, do której przesyłany jest wybrany przez nas plik – może być to każdy dokument mający opcję drukowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: pdfFactory Pro 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie