Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PDF-XChange Viewer 2.5.200

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Tracker Software Products
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.09.2010
Data modyfikacji: 16.12.2011
Rozmiar: 25,29 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 811

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PDF-XChange Viewer 2.5.200

PDF-XChange Viewer – czasem pisany także jako XChange PDF Viewer – to aplikacja podobna do popularnego Acrobat Reader, jednak różniąca się od niego znacznie – i to na plus! Jej podstawowym zadaniem jest przeglądanie dokumentów PDF, wraz z takimi czynnościami jak zaznaczanie fragmentów tekstu, kopiowanie ich, przeszukiwanie dokumentu i inne. jednak w przeciwieństwie do Adobe, PDF XChange pozwala także na dokonywanie ich edycji. Możemy tu dodawać własne teksty, oznaczenia, dodawać znaki wodne i loga, kształty geometryczne, strzałki i inne.

Dla wygody użytkownika aplikacja umożliwia zaznaczanie wybranego obszaru tekstu. Niestety, podobnie jak i w Adobe, nie można modyfikować oryginalnej treści. Jednak w przeciwieństwie do niej, możemy stworzyć całkiem nowy plik PDF za pomocą narzędzi edytorskich – niestety, będą one nosiły logo producenta i reklamę. Download PDF-XChange Viewer zajmie krótki czas – do pobrania mamy tylko 16 MB. A jako że nie kosztuje to ani grosza, warto spróbować.

Prezentowana na tej stronie wersja to PDF-XChange Viewer pl. Nie będzie więc nikomu trzeba żadnej instrukcji obsługi, choć jak zawsze rady zaawansowanych użytkowników mogą okazać się bezcenne. Kolejnym plusem aplikacji jest fakt jej integracji z przeglądarkami Internet Explorer oraz Firefox, dzięki czemu dokumenty wyświetlane są w oknie przeglądarki.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, aplikacja doskonale spisuje się na Windowsach. Pod XP i Vista, a także pod Windows 7 PDF-XChange Viewer z pewnością pokaże w pełni, na co go stać. Darmowa wersja aplikacji przeznaczona jest na użytek prywatny. Do komercyjnego zastosowania należy nabyć wydanie PRO.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Foxit Reader

  Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym nie kończą się jej możliwości.

 • eXPert PDF Reader

  eXPert PDF Reader jest prostym w obsłudze, bezpłatnym narzędziem do odczytu, edycji oraz druku dokumentów zapisanych w formacie PDF.

 • JPEG to PDF

  JPEG to PDF jest to niewielka funkcjonalna aplikacja umożliwiająca szybkie konwertowanie jednego lub wielu plików graficznych do formatu PDF

 • Icecream PDF Converter

  Bardzo proste w obsłudze i w pełni bezpłatne narzędzie do konwersji dokumentów PDF pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

 • Corel PDF Fusion

  Corel PDF Fusion to profesjonalne narzędzie, które służy do konwersji oraz zarządzania dokumentami w postaci plików PDF. Dzięki niemu możemy zarówno przeglądać, tworzyć, jak również konwertować i edytować posiadane dokumenty.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PDF-XChange Viewer 2.5.200Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie