Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PDF reDirect 2.2.5

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: EXP Systems LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 5.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 1686

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PDF reDirect 2.2.5

PDF reDirect służy do tworzenia, zarządzania i edycji dokumentów w formacie PDF.

Aplikacja działa jako wirtualna drukarka. PDF reDirect pozwala optymalizować pliki, wybierać stopień kompresji, a także umożliwia szyfrowanie plików. 

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Corel PDF Fusion

  Corel PDF Fusion to profesjonalne narzędzie, które służy do konwersji oraz zarządzania dokumentami w postaci plików PDF. Dzięki niemu możemy zarówno przeglądać, tworzyć, jak również konwertować i edytować posiadane dokumenty.

 • Icecream PDF Converter

  Bardzo proste w obsłudze i w pełni bezpłatne narzędzie do konwersji dokumentów PDF pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.

 • Foxit Reader

  Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym nie kończą się jej możliwości.

 • doPDF

  doPDF 7.1 to aplikacja idealna dla każdego, kto potrzebuje od czasu do czasu stworzyć plik PDF. Jest to darmowy konwerter, który działa na zasadzie wirtualnej drukarki, czyli dodaje „urządzenie drukujące PDF” do systemu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PDF reDirect 2.2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie