Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PDF Key Pro 3.7.7 (Windows)

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Briksoftware
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 14.05.2009
Rozmiar: 1.2 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2526

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis PDF Key Pro 3.7.7 (Windows)

Coraz więcej dokumentów jest tworzonych i zapisywanych w postaci popularnych PDFów. Twórcy takich dokumentów bardzo często jako formę ochrony praw autorskich stosują hasła zabezpieczające, które później zapominają lub poprostu gubią. Firma Briksoftware postanowiła pomóc takim osobą tworząc program PDF Key Pro, który służy do zabezpieczania i odblokowywania zabezpieczonych już PDFów.

Najnowsza wersja programu PDF Key Pro ujrzała światło dzienne 05.05.2009 i oznaczona jest symbolem 3.7.7.

W stosunku do poprzednich wersji poprawiony został problem rejestracji aplikacji na niektórych systemach oraz kompatybilości niektórych plików PDF.

Do najważniejszych zalet programu PDF Key Pro 3.7.7 należy nakładanie blokad w celu na przykład ochrony praw autorskich a z drugiej strony do odblokowywania PDFów zabezpieczonych przed kopiowaniem, drukowaniem i przeglądaniem, jednak zaznaczyc trzeba, iż program firmy Bricksoftware nie służy do łamania blokad dokumentów PDF stworzonych przez inne osoby.

Aplikacja PDF Key Pro 3.7.7 dostępna jest zarówno dla użytkowników systemów z serii Windows, jak i z systemów z serii Mac OS X.

Pobierz za darmo ten świetny program do umożliwiający między innymi przeglądanie i edycje PDFów ze strony pobierz.pl!

Bezpłatnie ze strony pobierz.pl można również pobrać wersje programu PDF Key Pro 3.7.7 dla systemu Mac OS X.


Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • ABBYY PDF Transformer

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.

 • Foxit Reader

  Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym nie kończą się jej możliwości.

 • Master PDF Editor

  Jeżeli szukasz prostego i funkcjonalnego programu do tworzenia i edycji dokumentów w formacjie PDF i XPS, to Master PDF Editor jest stworzony dla Ciebie!

 • Gaaiho PDF Reader

  W pełni darmowy, choć bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do przeglądania dokumentów i plików zapisanych w formacie PDF.

 • Corel PDF Fusion

  Corel PDF Fusion to profesjonalne narzędzie, które służy do konwersji oraz zarządzania dokumentami w postaci plików PDF. Dzięki niemu możemy zarówno przeglądać, tworzyć, jak również konwertować i edytować posiadane dokumenty.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PDF Key Pro 3.7.7 (Windows)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie