Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Office to PDF 1.0

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: soft Xpansion GmbH & Co.KG
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 443 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1761

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Office to PDF 1.0

Office to PDF służy do konwersji plików stworzonych za pomocą pakietu MS Office do formatu PDF.
Program obsługuje następujące formaty dokumentów: .doc, .xls, .ppt. Office to PDF posiada opcje wyboru preferencji. Zaletą programu jest prosta obsługa.

Uwaga!
Wersja Demo posiada ograniczenie: na każdym z dokumentów umieszczany jest znak wodny.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Corel PDF Fusion

  Corel PDF Fusion to profesjonalne narzędzie, które służy do konwersji oraz zarządzania dokumentami w postaci plików PDF. Dzięki niemu możemy zarówno przeglądać, tworzyć, jak również konwertować i edytować posiadane dokumenty.

 • Foxit Reader

  Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym nie kończą się jej możliwości.

 • CutePDF Writer

  CutePDF Writer 2.8 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje tworzyć ze swoich dokumentów pliki PDF. To niewielkie (instalator ma tylko 3,8 MB) narzędzie instaluje w systemie wirtualną drukarkę, która następnie „drukuje” tego typu dokumenty.

 • Master PDF Editor

  Jeżeli szukasz prostego i funkcjonalnego programu do tworzenia i edycji dokumentów w formacjie PDF i XPS, to Master PDF Editor jest stworzony dla Ciebie!

 • eXPert PDF Reader

  eXPert PDF Reader jest prostym w obsłudze, bezpłatnym narzędziem do odczytu, edycji oraz druku dokumentów zapisanych w formacie PDF.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Office to PDF 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie