Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nitro PDF Reader 2.4.1.15

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Nitro PDF Pty Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.08.2011
Data modyfikacji: 26.06.2012
Rozmiar: 30 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 362

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nitro PDF Reader 2.4.1.15

Nitro PDF Reader 2.1.1.3 to jedna z wielu dostępnych na rynku przeglądarek dokumentów PDF. Czym różni się od konkurencyjnych produktów tego typu? Dlaczego powinniśmy się nią zainteresować? Oto mały opis możliwości tej aplikacji.

Zacznijmy od tego, że Nitro PDF Reader 2.1.1.3 jest całkowicie darmowy. Jedną z jego głównych cech jest wsparcie dla ponad trzystu formatów. Można importować je do pliku i zmieniać w PDF za pomocą metody przeciągnij i upuść. Nadto otrzymujemy opcję dodawania komentarzy oraz sygnatur, podpisów i komentarzy. Jeśli pracujemy w firmie, przydatna okaże się także funkcja odpowiadania na zamieszczone uwagi bezpośrednio w dokumencie. Co prawda nie ma wydania Nitro PDF Reader, jednak obsługa jest dość prosta i nie powinna sprawić problemów osobom znającym angielski Jeżeli jednak wolimy mieć program w języku polskim, wypada poszukać po sieci, czy ukazało się jakieś spolszczenie aplikacji.

Warto dodać, że Nitro PDF Reader posiada obsługę przezroczystości dla plików generowanych w Corelu. Inne funkcja można sprawdzić w każdej chwili, wykonując download aplikacji z tej właśnie strony. Jest to wersja stabilna, ale niestety, nie jest to wydanie Nitro PDF Reader portable i wymaga instalacji w systemie operacyjnym. Jeśli jednak chcemy używać go na stanowisku pracy czy też domowym komputerze, nie powinno to nikomu przeszkadzać. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z dość wszechstronną aplikacją Nitro PDF Reader. Można pobrać ją całkowicie za darmo tej właśnie strony – wystarczy tylko kliknąć w link poniżej. Program jest cały czas rozwijany, więc w przyszłych wersjach możemy spodziewać się dodatkowych funkcjonalności.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • PDFCreator

  PDFCreator 1.2 to użyteczny program, którego zadaniem jest tworzenie plików PDF z istniejących dokumentów. Aplikacja instaluje w systemie wirtualną drukarkę, do której przesyłany jest wybrany przez nas plik – może być to każdy dokument mający opcję drukowania.

 • pdfFactory Pro

  pdfFactory Pro 4 to aplikacja, dzięki której każdy użytkownik będzie w stanie wygenerować plik w formacie PDF. Przyda się to w każdym biurze czy też firmie, tym bardziej, że stworzone pliki możemy zabezpieczać hasłem.

 • JPEG to PDF

  JPEG to PDF jest to niewielka funkcjonalna aplikacja umożliwiająca szybkie konwertowanie jednego lub wielu plików graficznych do formatu PDF

 • Foxit PDF Editor

  Najnowsza wersja programu Foxit PDF Editor v2.1 do edycji dokumentów w formacie PDF.

 • CutePDF Writer

  CutePDF Writer 2.8 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje tworzyć ze swoich dokumentów pliki PDF. To niewielkie (instalator ma tylko 3,8 MB) narzędzie instaluje w systemie wirtualną drukarkę, która następnie „drukuje” tego typu dokumenty.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nitro PDF Reader 2.4.1.15Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie