Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Master PDF Editor 1.8

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Code Industry, Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.03.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 9,1 MB
System operacyjny: Windows 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 153

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Master PDF Editor 1.8

Master PDF Editor może stanowić doskonałą alternatywę dla jakże znanego i popularnego Adobe Acrobat. Narzędzie to doskonale poradzi sobie z tworzeniem, a także edycją dokumentów w formacie PDF i XPS. Program oferuje różnorodne funkcje, które dzięki prostemu interfejsowi pozwolą na sprawne używanie programu nawet przez osoby niedoświadczone. Dzięki ich pomocy możemy do dokumentu dodać nie tylko tekst, ale również grafikę, linki oraz komentarze, a także takie interaktywne składniki jak pola tekstowe, pola wyboru czy listy z opcjami. Ponad to każdy z tych elementów możemy edytować według własnej fantazji, zmieniając jego kolor czy rozmiar.

Program doskonale nadaje się również do przekonwertowania plików XPS i PDF na interesujący nas format. Nie zabrakło także możliwości eksportu wybranych stron do grafiki w formatach TIFF, PNG, BMP czy JPEG.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Foxit Reader

  Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym nie kończą się jej możliwości.

 • JPEG to PDF

  JPEG to PDF jest to niewielka funkcjonalna aplikacja umożliwiająca szybkie konwertowanie jednego lub wielu plików graficznych do formatu PDF

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.

 • Foxit PDF Editor

  Najnowsza wersja programu Foxit PDF Editor v2.1 do edycji dokumentów w formacie PDF.

 • doPDF

  doPDF 7.1 to aplikacja idealna dla każdego, kto potrzebuje od czasu do czasu stworzyć plik PDF. Jest to darmowy konwerter, który działa na zasadzie wirtualnej drukarki, czyli dodaje „urządzenie drukujące PDF” do systemu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Master PDF Editor 1.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie