Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

JPEG to PDF 3.7

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Compulsive Code
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.08.2011
Rozmiar: 81 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT, 7
Liczba pobrań: 412

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis JPEG to PDF 3.7

JPEG to PDF jest to niewielka funkcjonalna aplikacja umożliwiająca szybkie konwertowanie jednego lub wielu plików graficznych do formatu PDF, który jest łatwy do odczytu na komputerze. Nie jest przy tym ważne jakiego systemu operacyjnego używamy ponieważ format PDF ma to do siebie, że możliwe jest jego otworzenie na wszystkich systemach operacyjnych. Równie bezproblemowe będzie otwieranie takich plików na smartphone'ach czy różnych innych urządzeniach przenośnych.

Program umożliwia konwersję takich plików jak PNG, GIF, BMP, JPG, WMF, J2K oraz JP2. Po wczytaniu interesujących nas obrazów mamy możliwość ustawić wszystkie interesujące nas właściwości takie jak położenie, rozmiar grafiki, wielkość strony czy marginesy. Oczywiście to nie wszystkie opcje dostępne w aplikacji. Program JPEG to PDF nie wymaga przeprowadzania instalacji, może być obsługiwany z poziomu wiersza poleceń. Wywołujemy go wpisując JPEGtoPDF.exe. Następnie podajemy nazwę pożądanego pliku oraz plików graficznych w następujący sposób: "nazwa_pliku_PDF"_"Plik_graficzny1"_"Plik_graficzny2" itd. Należy dodać, iż program dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • PrimoPDF

  PrimoPDF 5 to darmowa aplikacja do tworzenia dokumentów PDF

 • Icecream PDF Converter

  Bardzo proste w obsłudze i w pełni bezpłatne narzędzie do konwersji dokumentów PDF pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

 • Foxit PDF Editor

  Najnowsza wersja programu Foxit PDF Editor v2.1 do edycji dokumentów w formacie PDF.

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.

 • Nitro PDF Reader

  Nitro PDF Reader 2.1.1.3 to jedna z wielu dostępnych na rynku przeglądarek dokumentów PDF.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: JPEG to PDF 3.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie