Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

JPEG to PDF 3.7

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Compulsive Code
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.08.2011
Rozmiar: 81 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT, 7
Liczba pobrań: 409

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis JPEG to PDF 3.7

JPEG to PDF jest to niewielka funkcjonalna aplikacja umożliwiająca szybkie konwertowanie jednego lub wielu plików graficznych do formatu PDF, który jest łatwy do odczytu na komputerze. Nie jest przy tym ważne jakiego systemu operacyjnego używamy ponieważ format PDF ma to do siebie, że możliwe jest jego otworzenie na wszystkich systemach operacyjnych. Równie bezproblemowe będzie otwieranie takich plików na smartphone'ach czy różnych innych urządzeniach przenośnych.

Program umożliwia konwersję takich plików jak PNG, GIF, BMP, JPG, WMF, J2K oraz JP2. Po wczytaniu interesujących nas obrazów mamy możliwość ustawić wszystkie interesujące nas właściwości takie jak położenie, rozmiar grafiki, wielkość strony czy marginesy. Oczywiście to nie wszystkie opcje dostępne w aplikacji. Program JPEG to PDF nie wymaga przeprowadzania instalacji, może być obsługiwany z poziomu wiersza poleceń. Wywołujemy go wpisując JPEGtoPDF.exe. Następnie podajemy nazwę pożądanego pliku oraz plików graficznych w następujący sposób: "nazwa_pliku_PDF"_"Plik_graficzny1"_"Plik_graficzny2" itd. Należy dodać, iż program dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • eXPert PDF Reader

  eXPert PDF Reader jest prostym w obsłudze, bezpłatnym narzędziem do odczytu, edycji oraz druku dokumentów zapisanych w formacie PDF.

 • ABBYY PDF Transformer

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.

 • doPDF

  doPDF 7.1 to aplikacja idealna dla każdego, kto potrzebuje od czasu do czasu stworzyć plik PDF. Jest to darmowy konwerter, który działa na zasadzie wirtualnej drukarki, czyli dodaje „urządzenie drukujące PDF” do systemu

 • Foxit Reader

  Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym nie kończą się jej możliwości.

 • Master PDF Editor

  Jeżeli szukasz prostego i funkcjonalnego programu do tworzenia i edycji dokumentów w formacjie PDF i XPS, to Master PDF Editor jest stworzony dla Ciebie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: JPEG to PDF 3.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie