Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jaws PDF Desktop Suite 2.0

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Global Graphics Software Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 33.01 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 425

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Jaws PDF Desktop Suite 2.0

Na Jaws PDF Desktop Suite składają się aplikacje Jaws PDF Creator oraz Jaws PDF Editor.

Jaws PDF Creator umożliwia tworzenie plików w formacie PDF z każdego programu mającego możliwość druku. Jaws PDF Editor umożliwia przeglądanie, łączenie, drukowanie i zapis plików w formacie PDF.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • VeryPDF PDF Editor

  VeryPDF jest prostą aplikacją do edycji plików PDF.

 • Master PDF Editor

  Jeżeli szukasz prostego i funkcjonalnego programu do tworzenia i edycji dokumentów w formacjie PDF i XPS, to Master PDF Editor jest stworzony dla Ciebie!

 • Nitro PDF Reader

  Nitro PDF Reader 2.1.1.3 to jedna z wielu dostępnych na rynku przeglądarek dokumentów PDF.

 • pdfFactory Pro

  pdfFactory Pro 4 to aplikacja, dzięki której każdy użytkownik będzie w stanie wygenerować plik w formacie PDF. Przyda się to w każdym biurze czy też firmie, tym bardziej, że stworzone pliki możemy zabezpieczać hasłem.

 • ABBYY PDF Transformer

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Jaws PDF Desktop Suite 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie