Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Foxit Reader 3.1.3 build 1030

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.09.2009
Rozmiar: 6.73 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 2080

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Foxit Reader 3.1.3 build 1030

Foxit Reader to doskonały program służący do przeglądania plików zapisanych w bardzo popularnym formacie PDF. Jest to godny konkurent Adobe Reader, którego najnowsza część jest bardzo często krytykowana za zbyt długi czas ładowania i spore wymagania.  Darmowy Foxit Reader nie ma problemów z długim ładowaniem i jest to jedna z najszybszych tego typu aplikacji dostępnych na PC. Download Foxit Reader zajmuje także bardzo mało czasu, gdyż plik zajmuje zaledwie kilka megabajtów. Foxit PDF Reader to doskonała propozycja dla użytkowników często pracującymi z tekstami zapisanymi w tym formacie. Pobierz Foxit Reader i sam przekonaj się jak funkcjonalna jest to aplikacja.

Do najważniejszych funkcji programu, oprócz małego rozmiaru i szybkości warto zaliczyć także świetny konwerter, który pozwala na zapisanie dokumentu PDF w jakimś innym formacie tekstowym. Download Foxit PDF Reader pozwala także na uruchamianie kilku dokumentów jednocześnie, obróbkę tekstu, a co najważniejsze jest to bardzo bezpieczna aplikacja, która nie łączy się z Internetem bez zgody użytkownika. Jeśli chodzi o funkcję związane z pracą z tekstem to Foxit Reader za darmo pozwala na przeglądanie dokumentów zapisanych w formacie PDF, przeszukiwanie tekstu w poszukiwaniu konkretnych fraz, kopiowanie tekstu, a także drukowanie. Download Foxit Reader za free w takiej wersji to doskonałe i wystarczające rozwiązanie dla normalnych użytkowników, którzy szukają prostego i funkcjonalnego programu freeware. Program jest też skierowany do profesjonalistów, dzięki jego specjalnej wersji, a mianowicie Foxit Reader Pro, który za drobną opłatą  pozwala m.in. na dodawanie adnotacji do tekstu, narzędzie do sprawdzania pisowni, a także zaawansowane narzędzie do edycji tekstu.

Najnowsza wersja programu to Foxit Reader 3.1.3., który wprowadza dodatkowe zmiany do programu, poprawiające jego funkcjonalność. Pozwala on na współpracę programu z przeglądarką internetową, dodaje świetny pasek, w którym znajdują się ulubione i najczęściej używane przez użytkownika narzędzia, a także specjalny panel na komentarze. Program obsługuje polskie znaki i co najważniejsze istnieje Foxit Reader pl. Jeżeli ktoś posiada wersję angielską tej aplikacji, to warto pobrać i zainstalować spolszczenie do Foxit Reader. Program  jest bardzo często aktualizowany, przez co użytkownicy ciągle mają możliwość uzyskać coraz doskonalszy produkt. Kolejną zaletą tej aplikacji są wymagania, gdyż program działa w praktycznie każdym środowisku systemowym.   Foxit Reader nie jest for Windows tylko, ale działa także na konkurencyjnych systemach. Możliwa jest więc współpraca Foxit Reader z Linux. Oczywiście możliwe jest też uruchomienie Foxit Reader z Vista, XP, a także z Windows 2000. Na wcześniejszych wersjach tego systemu mogą wystąpić pewne problemy, które nie powinny pojawić się za to przy uruchomianiu Foxit Reader z Windows 7. Jak widać wymagania Foxit Reader nie są wysokie, a na pewno niższe niż w konkurencyjnych aplikacjach, dlatego warto skorzystać z okazji i pobrać tę doskonałą aplikację.


Warto także odwiedzić stronę twórców Foxit Reader, na której można znaleźć także inne produkty Foxit, a także masę dodatków do Foxit Reader. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na dwie bardzo użyteczne aplikacje, choć niestety płatne, a mianowicie Foxit PDF Creator, pozwalający na konwersję zwykłego pliku tekstowego na PDF, oraz Foxit PDF Editor, który pozwala na obróbkę tekstu. Download Foxit Reader jest szybki i bardzo prosty. Wersja Foxit Reader do pobrania poniżej to oczywiście najnowsza edycja tej aplikacji, dlatego zachęcamy do jej pobrania.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • PDF-XChange Viewer

  PDF-XChange Viewer – czasem pisany także jako XChange PDF Viewer – to aplikacja podobna do popularnego Acrobat Reader, jednak różniąca się od niego znacznie – i to na plus!

 • Nitro PDF Reader

  Nitro PDF Reader 2.1.1.3 to jedna z wielu dostępnych na rynku przeglądarek dokumentów PDF.

 • Icecream PDF Converter

  Bardzo proste w obsłudze i w pełni bezpłatne narzędzie do konwersji dokumentów PDF pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

 • CutePDF Writer

  CutePDF Writer 2.8 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje tworzyć ze swoich dokumentów pliki PDF. To niewielkie (instalator ma tylko 3,8 MB) narzędzie instaluje w systemie wirtualną drukarkę, która następnie „drukuje” tego typu dokumenty.

 • VeryPDF PDF Editor

  VeryPDF jest prostą aplikacją do edycji plików PDF.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Foxit Reader 3.1.3 build 1030Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie