Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

eXPert PDF Reader 4

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Visage Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.01.2011
Rozmiar: 12.56 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 953

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis eXPert PDF Reader 4

Jak się nietrudno domyślić po nazwie, eXPert PDF Reader 4 to program przeznaczony głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w formacie PDF. Jest to jeden z wielu alternatywnych programów dla Adobe Readera, znajdującego się na większości komputerów i – niestety – nie zawsze spisującego się perfekt. Czy eXPert PDF Reader 4 jest pod tym względem lepszy? Zdaniem większości jego użytkowników – tak. Jednak nei ma co słuchać cudzych opinii, najlepiej wykonać download aplikacji i zobaczyć samemu, jak spisuje się ona w działaniu. Tym bardziej, że pobranie eXPert PDF Reader 4 jest za darmo – wystarczy kliknąć na poniższy link.

Dzięki temu programowi możemy bez problemu przeglądać pliki PDF, modyfikować go oraz kopiować zawartość (zarówno tekst, jak i grafikę). Dopuszczalne jest również dodawanie cyfrowych pieczątek do danego dokumentu, co przyda się w firmie czy biurze, na przykład jako oznaka akceptacji czy też odrzucenia propozycji zawartych w dokumencie. Oprócz tego dostępny za darmo eXPert PDF Reader 4 umożliwia tworzenie i kasację zakładek oraz dodawania komentarzy.

Polecamy ściągniecie aplikacji osobom znającym angielski, ponieważ nie ma wydania eXPert PDF Reader 4 PL. Nie przeszkadza to co prawda w odczytywaniu samego dokumentu, jednak jeśli chcemy pozmieniać opcje lub też zmienić konfigurację, będzie on niezbędny. Wiele osób zwraca uwagę, że w porównaniu z konkurencyjnymi aplikacjami szybciej otwiera on dokumenty. Czy mają rację? Radzimy ściągnąć tą aplikację i sprawdzić to samemu. Tym bardziej, że nie kosztuje to ani grosza.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • PDF-XChange Viewer

  PDF-XChange Viewer – czasem pisany także jako XChange PDF Viewer – to aplikacja podobna do popularnego Acrobat Reader, jednak różniąca się od niego znacznie – i to na plus!

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.

 • PDF24 Creator

  Darmowe, bardzo proste w obsłudze i niezwykle przydatne narzędzie, przeznaczone do tworzenia dokumentów w formacie PDF.

 • CutePDF Writer

  CutePDF Writer 2.8 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje tworzyć ze swoich dokumentów pliki PDF. To niewielkie (instalator ma tylko 3,8 MB) narzędzie instaluje w systemie wirtualną drukarkę, która następnie „drukuje” tego typu dokumenty.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: eXPert PDF Reader 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie