Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

eXPert PDF Reader 9.0

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Visagesoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Data modyfikacji: 26.02.2014
Rozmiar: 14.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 1299

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis eXPert PDF Reader 9.0

eXPert PDF Reader jest prostym w obsłudze, bezpłatnym narzędziem do odczytu, edycji oraz druku dokumentów zapisanych w formacie PDF. Poza standardowymi funkcjami, które dostępne są także w produktach konkurencji, mamy tutaj do czynienia między innymi z możliwością kopiowania wybranego tekstu lub grafiki oraz prosty edytor, który pozwala na modyfikowanie posiadanych dokumentów. Całość doskonale sprawdzi się także w różnego rodzaju firmach oraz biurach. To głównie za sprawą opcji tzw "pieczątki", ktorą możemy w prosty sposób oznaczać przeczytane/zmodyfikowane już dokumenty.

Nie zabrakło także funkcji dodawania komentarzy i zakładek. Prezentowany program z powodzeniem może być instalowany także na nieco starszym sprzęcie - to ze wzgledu na niewielkie wymagania. Jego praca nie spowalnia systemu operacyjnego. Niestety eXPert PDF Reader pozbawiony jest polskiego menu. To jednak nie jest bardzo skomplikowanie i nie powinno sprawić problemu w obsłudze nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.

 • Foxit PDF Editor

  Najnowsza wersja programu Foxit PDF Editor v2.1 do edycji dokumentów w formacie PDF.

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.

 • Icecream PDF Converter

  Bardzo proste w obsłudze i w pełni bezpłatne narzędzie do konwersji dokumentów PDF pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

 • PDFCreator

  PDFCreator 1.2 to użyteczny program, którego zadaniem jest tworzenie plików PDF z istniejących dokumentów. Aplikacja instaluje w systemie wirtualną drukarkę, do której przesyłany jest wybrany przez nas plik – może być to każdy dokument mający opcję drukowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: eXPert PDF Reader 9.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie