Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

eXPert PDF Reader 9.0

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Visagesoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Data modyfikacji: 26.02.2014
Rozmiar: 14.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 1300

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis eXPert PDF Reader 9.0

eXPert PDF Reader jest prostym w obsłudze, bezpłatnym narzędziem do odczytu, edycji oraz druku dokumentów zapisanych w formacie PDF. Poza standardowymi funkcjami, które dostępne są także w produktach konkurencji, mamy tutaj do czynienia między innymi z możliwością kopiowania wybranego tekstu lub grafiki oraz prosty edytor, który pozwala na modyfikowanie posiadanych dokumentów. Całość doskonale sprawdzi się także w różnego rodzaju firmach oraz biurach. To głównie za sprawą opcji tzw "pieczątki", ktorą możemy w prosty sposób oznaczać przeczytane/zmodyfikowane już dokumenty.

Nie zabrakło także funkcji dodawania komentarzy i zakładek. Prezentowany program z powodzeniem może być instalowany także na nieco starszym sprzęcie - to ze wzgledu na niewielkie wymagania. Jego praca nie spowalnia systemu operacyjnego. Niestety eXPert PDF Reader pozbawiony jest polskiego menu. To jednak nie jest bardzo skomplikowanie i nie powinno sprawić problemu w obsłudze nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • pdfFactory Pro

  pdfFactory Pro 4 to aplikacja, dzięki której każdy użytkownik będzie w stanie wygenerować plik w formacie PDF. Przyda się to w każdym biurze czy też firmie, tym bardziej, że stworzone pliki możemy zabezpieczać hasłem.

 • PDF-XChange Viewer

  PDF-XChange Viewer – czasem pisany także jako XChange PDF Viewer – to aplikacja podobna do popularnego Acrobat Reader, jednak różniąca się od niego znacznie – i to na plus!

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.

 • JPEG to PDF

  JPEG to PDF jest to niewielka funkcjonalna aplikacja umożliwiająca szybkie konwertowanie jednego lub wielu plików graficznych do formatu PDF

 • Foxit Reader

  Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym nie kończą się jej możliwości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: eXPert PDF Reader 9.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie