Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Encrypt PDF 2.3

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: VeryPDF.com, Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 457 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 576

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Encrypt PDF 2.3

Encrypt PDF jest programem do zabezpieczania plików zapisanych w formacie PDF.

Aplikacja umożliwia 40 bitowe lub 128 bitowe szyfrowanie plików, konfigurowanie uprawnień, zabezpieczenia "user"(zablokowanie otwierania dokumentu)  i "owner password" (zablokowanie możliwości edycji dokumentu).

Uwaga!
Wersja Demo pozwala na 100 uruchomień. Aplikacja przetwarza tylko pierwszą połowę strony dokumentu.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • PDFCreator

  PDFCreator 1.2 to użyteczny program, którego zadaniem jest tworzenie plików PDF z istniejących dokumentów. Aplikacja instaluje w systemie wirtualną drukarkę, do której przesyłany jest wybrany przez nas plik – może być to każdy dokument mający opcję drukowania.

 • PDF-XChange Viewer

  PDF-XChange Viewer – czasem pisany także jako XChange PDF Viewer – to aplikacja podobna do popularnego Acrobat Reader, jednak różniąca się od niego znacznie – i to na plus!

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.

 • eXPert PDF Reader

  eXPert PDF Reader jest prostym w obsłudze, bezpłatnym narzędziem do odczytu, edycji oraz druku dokumentów zapisanych w formacie PDF.

 • CutePDF Writer

  CutePDF Writer 2.8 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje tworzyć ze swoich dokumentów pliki PDF. To niewielkie (instalator ma tylko 3,8 MB) narzędzie instaluje w systemie wirtualną drukarkę, która następnie „drukuje” tego typu dokumenty.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Encrypt PDF 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie