Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

doPDF free PDF Converter 7

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Softland
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 16.03.2010
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1420

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis doPDF free PDF Converter 7

doPDF free PDF Converter 7 to całkowicie bezpłatny program do konwersji PDF. Można go używać do celów prywatnych ale także, co ważne, komercyjnych. Program pozwala za darmo przetwarzać dokumenty Microsoft Office (Microsoft Excel, Word i PowerPoint), e-maile i strony internetowe do formatu PDF. Przy pomocy doPDF można stworzyć plik PDF poprzez wybranie komendy "Drukuj" w dowolnym programie. doPDF free PDF Converter 7 działa po polsku oraz w trzydziestu innych językach. Ściągnij doPDF free PDF Converter 7 za free.

doPDF free PDF Converter 7 jest bardzo prosty w użyciu. Program zostaje zainstalowany jako sterownik wirtualnej drukarki PDF. Po instalacji można go znaleźć na liście drukarek. Jeśli chcesz skonwertować dokument Word z DOC na PDF wystarczy „wydrukować” go za pomocą doPDF. Otwórz dokument w dowolnym programie, znajdź opcję „Drukuj” w menu „Plik” (lub po prostu wciśnij Ctrl+P) i wybierz program doPDF jako drukarkę. Po wybraniu programu jako drukarki, pojawi się pytanie o lokalizację pliku PDF, po czym zostanie on tam zapisany oraz otwarty w domyślnej przeglądarce PDF. Wypróbuj doPDF free PDF Converter 7 – pobierz klikając zielony przycisk pod tekstem.

Licencja
Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest doPDF free PDF Converter 7 to freeware. Oznacza to, że można korzystać ze wszystkich jego funkcji całkowicie za darmo a jedyną formą wspierania projektu, o jaką proszą autorzy, to promowanie go na stronach www, forach, wśród znajomych i na serwisach społecznościowych. Pobierz doPDF free PDF Converter 7 – download za free.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakich działa doPDF free PDF Converter 7: XP, Vista,  2008, 2003, 2000. Oficjalnie potwierdzono kompatybilność doPDF free PDF Converter 7 z Windows 7. Nie została udostępniona specjalna wersja doPDF free PDF Converter 7 na Linux i Mac OS X. doPDF free PDF Converter 7 posiada menu pl.

Pobierz szybki, prosty w użyciu doPDF free PDF Converter 7 za darmo. Jeśli jest ci potrzebny bardziej zaawansowany konwerter PDF, na przykład z możliwością dodawania znaków wodnych zaglądnij do działu „Przeglądanie i edycja PDF”.


Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.

 • Foxit PDF Editor

  Najnowsza wersja programu Foxit PDF Editor v2.1 do edycji dokumentów w formacie PDF.

 • doPDF

  doPDF 7.1 to aplikacja idealna dla każdego, kto potrzebuje od czasu do czasu stworzyć plik PDF. Jest to darmowy konwerter, który działa na zasadzie wirtualnej drukarki, czyli dodaje „urządzenie drukujące PDF” do systemu

 • Corel PDF Fusion

  Corel PDF Fusion to profesjonalne narzędzie, które służy do konwersji oraz zarządzania dokumentami w postaci plików PDF. Dzięki niemu możemy zarówno przeglądać, tworzyć, jak również konwertować i edytować posiadane dokumenty.

 • JPEG to PDF

  JPEG to PDF jest to niewielka funkcjonalna aplikacja umożliwiająca szybkie konwertowanie jednego lub wielu plików graficznych do formatu PDF


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: doPDF free PDF Converter 7

dodał: ~Grzegorz , 18.12.2015

Potwierdzam zdanie przedmowcy\nZainspirowal mnie post do ciekawego wpisu, ktory zobaczycie niebawem na wyciskarki do soku.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie