Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

doPDF free PDF Converter 7

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Softland
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 16.03.2010
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1424

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis doPDF free PDF Converter 7

doPDF free PDF Converter 7 to całkowicie bezpłatny program do konwersji PDF. Można go używać do celów prywatnych ale także, co ważne, komercyjnych. Program pozwala za darmo przetwarzać dokumenty Microsoft Office (Microsoft Excel, Word i PowerPoint), e-maile i strony internetowe do formatu PDF. Przy pomocy doPDF można stworzyć plik PDF poprzez wybranie komendy "Drukuj" w dowolnym programie. doPDF free PDF Converter 7 działa po polsku oraz w trzydziestu innych językach. Ściągnij doPDF free PDF Converter 7 za free.

doPDF free PDF Converter 7 jest bardzo prosty w użyciu. Program zostaje zainstalowany jako sterownik wirtualnej drukarki PDF. Po instalacji można go znaleźć na liście drukarek. Jeśli chcesz skonwertować dokument Word z DOC na PDF wystarczy „wydrukować” go za pomocą doPDF. Otwórz dokument w dowolnym programie, znajdź opcję „Drukuj” w menu „Plik” (lub po prostu wciśnij Ctrl+P) i wybierz program doPDF jako drukarkę. Po wybraniu programu jako drukarki, pojawi się pytanie o lokalizację pliku PDF, po czym zostanie on tam zapisany oraz otwarty w domyślnej przeglądarce PDF. Wypróbuj doPDF free PDF Converter 7 – pobierz klikając zielony przycisk pod tekstem.

Licencja
Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest doPDF free PDF Converter 7 to freeware. Oznacza to, że można korzystać ze wszystkich jego funkcji całkowicie za darmo a jedyną formą wspierania projektu, o jaką proszą autorzy, to promowanie go na stronach www, forach, wśród znajomych i na serwisach społecznościowych. Pobierz doPDF free PDF Converter 7 – download za free.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakich działa doPDF free PDF Converter 7: XP, Vista,  2008, 2003, 2000. Oficjalnie potwierdzono kompatybilność doPDF free PDF Converter 7 z Windows 7. Nie została udostępniona specjalna wersja doPDF free PDF Converter 7 na Linux i Mac OS X. doPDF free PDF Converter 7 posiada menu pl.

Pobierz szybki, prosty w użyciu doPDF free PDF Converter 7 za darmo. Jeśli jest ci potrzebny bardziej zaawansowany konwerter PDF, na przykład z możliwością dodawania znaków wodnych zaglądnij do działu „Przeglądanie i edycja PDF”.


Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.

 • eXPert PDF Reader

  eXPert PDF Reader jest prostym w obsłudze, bezpłatnym narzędziem do odczytu, edycji oraz druku dokumentów zapisanych w formacie PDF.

 • CutePDF Writer

  CutePDF Writer 2.8 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje tworzyć ze swoich dokumentów pliki PDF. To niewielkie (instalator ma tylko 3,8 MB) narzędzie instaluje w systemie wirtualną drukarkę, która następnie „drukuje” tego typu dokumenty.

 • Gaaiho PDF Reader

  W pełni darmowy, choć bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do przeglądania dokumentów i plików zapisanych w formacie PDF.

 • PrimoPDF

  PrimoPDF 5 to darmowa aplikacja do tworzenia dokumentów PDF


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: doPDF free PDF Converter 7

dodał: ~Grzegorz , 18.12.2015

Potwierdzam zdanie przedmowcy\nZainspirowal mnie post do ciekawego wpisu, ktory zobaczycie niebawem na wyciskarki do soku.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie