Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

doPDF 7

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Softland
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.09.2010
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1241

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis doPDF 7

doPDF 7.1 to aplikacja idealna dla każdego, kto potrzebuje od czasu do czasu stworzyć plik PDF. Jest to darmowy konwerter, który działa na zasadzie wirtualnej drukarki, czyli dodaje „urządzenie drukujące PDF” do systemu. W przeciwieństwie do innych programów tego typu, dostępny po polsku doPDF 7 pozwala na tworzenie dokumentu nie tylko z poziomu edytora tekstu, ale dosłownie z każdej aplikacji pozwalającej na wydruk – przeglądarki internetowe również w to wliczając. Nie wierzysz? Pobierz doPDF z tej strony i przetestuj samemu!

Download doPDF 7 zajmuje tylko chwilę – plik instalacyjny ma zaledwie 3,95 MB. Sam program ma liczne funkcje, pozwalające dostosować zapisywany dokument PDF do indywidualnych potrzeb użytkownika – jak na przykład ustawienie rozmiaru, rozdzielczość (w dpi). Czy też położenie stron. Aplikacja ta współgra idealnie z systemami operacyjnymi Windows. Można więc bez problemów stosować doPDF 7 na Windows 7, Vista i XP. Nie będzie również żadnych kłopotów z używaniem aplikacji na Vista i XP. Niestety, nic nie wiadomo o wersji doPDF 7 na Linux i Mac. Jednak użytkownicy tych systemów znajdą dla siebie inne aplikacje tego typu na osobnych stronach naszego portalu.

Warto na koniec zauważyć, że doPDF 7 jest całkowicie darmowy – w każdej sytuacji. Oznacza to, że nie trzeba uiszczać żadnych opłat ani wykupywać licencji, jeżeli stosujemy go np. w biurze czy też firmie.  Tym bardziej więc warto spróbować, jak spisuje się ten program w praktyce.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • PrimoPDF

  PrimoPDF 5 to darmowa aplikacja do tworzenia dokumentów PDF

 • PDF24 Creator

  Darmowe, bardzo proste w obsłudze i niezwykle przydatne narzędzie, przeznaczone do tworzenia dokumentów w formacie PDF.

 • Nitro PDF Reader

  Nitro PDF Reader 2.1.1.3 to jedna z wielu dostępnych na rynku przeglądarek dokumentów PDF.

 • Gaaiho PDF Reader

  W pełni darmowy, choć bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do przeglądania dokumentów i plików zapisanych w formacie PDF.

 • Foxit Reader

  Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym nie kończą się jej możliwości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: doPDF 7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie