Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

doPDF 7

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Softland
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.09.2010
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1248

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis doPDF 7

doPDF 7.1 to aplikacja idealna dla każdego, kto potrzebuje od czasu do czasu stworzyć plik PDF. Jest to darmowy konwerter, który działa na zasadzie wirtualnej drukarki, czyli dodaje „urządzenie drukujące PDF” do systemu. W przeciwieństwie do innych programów tego typu, dostępny po polsku doPDF 7 pozwala na tworzenie dokumentu nie tylko z poziomu edytora tekstu, ale dosłownie z każdej aplikacji pozwalającej na wydruk – przeglądarki internetowe również w to wliczając. Nie wierzysz? Pobierz doPDF z tej strony i przetestuj samemu!

Download doPDF 7 zajmuje tylko chwilę – plik instalacyjny ma zaledwie 3,95 MB. Sam program ma liczne funkcje, pozwalające dostosować zapisywany dokument PDF do indywidualnych potrzeb użytkownika – jak na przykład ustawienie rozmiaru, rozdzielczość (w dpi). Czy też położenie stron. Aplikacja ta współgra idealnie z systemami operacyjnymi Windows. Można więc bez problemów stosować doPDF 7 na Windows 7, Vista i XP. Nie będzie również żadnych kłopotów z używaniem aplikacji na Vista i XP. Niestety, nic nie wiadomo o wersji doPDF 7 na Linux i Mac. Jednak użytkownicy tych systemów znajdą dla siebie inne aplikacje tego typu na osobnych stronach naszego portalu.

Warto na koniec zauważyć, że doPDF 7 jest całkowicie darmowy – w każdej sytuacji. Oznacza to, że nie trzeba uiszczać żadnych opłat ani wykupywać licencji, jeżeli stosujemy go np. w biurze czy też firmie.  Tym bardziej więc warto spróbować, jak spisuje się ten program w praktyce.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • VeryPDF PDF Editor

  VeryPDF jest prostą aplikacją do edycji plików PDF.

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.

 • ABBYY PDF Transformer

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.

 • JPEG to PDF

  JPEG to PDF jest to niewielka funkcjonalna aplikacja umożliwiająca szybkie konwertowanie jednego lub wielu plików graficznych do formatu PDF

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: doPDF 7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie