Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DeskPDF Professional 2.5.8

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: DocuDesk
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 20.11.2008
Rozmiar: 10 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 854

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis DeskPDF Professional 2.5.8

DeskPDF Professional to aplikacja, która daje możliwość tworzenia plików *.pdf, które są w pełni kompatybilne z standardem Adobe oraz programem Adobe Reader i każdą inną aplikacją, która współpracuje (zarówno na poziomie odczytu jak i edycji) z tym typem plików.

DeskPDF Professional odczytuje i konwertuje na format *.pdf pliki utworzone pakietem Microsoft Office oraz innymi (przeszło 250) aplikacjami.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • ABBYY PDF Transformer

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.

 • eXPert PDF Reader

  eXPert PDF Reader jest prostym w obsłudze, bezpłatnym narzędziem do odczytu, edycji oraz druku dokumentów zapisanych w formacie PDF.

 • CutePDF Writer

  CutePDF Writer 2.8 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje tworzyć ze swoich dokumentów pliki PDF. To niewielkie (instalator ma tylko 3,8 MB) narzędzie instaluje w systemie wirtualną drukarkę, która następnie „drukuje” tego typu dokumenty.

 • doPDF

  doPDF 7.1 to aplikacja idealna dla każdego, kto potrzebuje od czasu do czasu stworzyć plik PDF. Jest to darmowy konwerter, który działa na zasadzie wirtualnej drukarki, czyli dodaje „urządzenie drukujące PDF” do systemu

 • Icecream PDF Converter

  Bardzo proste w obsłudze i w pełni bezpłatne narzędzie do konwersji dokumentów PDF pomiędzy najpopularniejszymi formatami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DeskPDF Professional 2.5.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie