Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DeskPDF Professional 2.5.8

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: DocuDesk
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 20.11.2008
Rozmiar: 10 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 855

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis DeskPDF Professional 2.5.8

DeskPDF Professional to aplikacja, która daje możliwość tworzenia plików *.pdf, które są w pełni kompatybilne z standardem Adobe oraz programem Adobe Reader i każdą inną aplikacją, która współpracuje (zarówno na poziomie odczytu jak i edycji) z tym typem plików.

DeskPDF Professional odczytuje i konwertuje na format *.pdf pliki utworzone pakietem Microsoft Office oraz innymi (przeszło 250) aplikacjami.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • JPEG to PDF

  JPEG to PDF jest to niewielka funkcjonalna aplikacja umożliwiająca szybkie konwertowanie jednego lub wielu plików graficznych do formatu PDF

 • Foxit PDF Editor

  Najnowsza wersja programu Foxit PDF Editor v2.1 do edycji dokumentów w formacie PDF.

 • pdfFactory Pro

  pdfFactory Pro 4 to aplikacja, dzięki której każdy użytkownik będzie w stanie wygenerować plik w formacie PDF. Przyda się to w każdym biurze czy też firmie, tym bardziej, że stworzone pliki możemy zabezpieczać hasłem.

 • PDF-XChange Viewer

  PDF-XChange Viewer – czasem pisany także jako XChange PDF Viewer – to aplikacja podobna do popularnego Acrobat Reader, jednak różniąca się od niego znacznie – i to na plus!

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DeskPDF Professional 2.5.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie