Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CutePDF Writer 2.7

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Acro Software Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.11.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1810

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CutePDF Writer 2.7

CutePDF Writer to darmowa aplikacja służąca do tworzenia plików w standardzie *.pdf.

Program korzysta z technologi wydruku do pliku - instaluje się jako odpowiednik drukarki, który możemy wybrać z menu wydruku dostępnego w każdej aplikacji. Cały proces zapisu sprowadza się do wirtualnego wydrukowania wybranego dokumentu do nowego pliku, który zostanie zapisany w formacie *.pdf.

Najnowsza wersja, która tu prezentujemy dodaje możliwość pracy wraz z systemem Windows Vista.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Foxit Reader

  Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym nie kończą się jej możliwości.

 • ABBYY PDF Transformer

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.

 • Corel PDF Fusion

  Corel PDF Fusion to profesjonalne narzędzie, które służy do konwersji oraz zarządzania dokumentami w postaci plików PDF. Dzięki niemu możemy zarówno przeglądać, tworzyć, jak również konwertować i edytować posiadane dokumenty.

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.

 • Master PDF Editor

  Jeżeli szukasz prostego i funkcjonalnego programu do tworzenia i edycji dokumentów w formacjie PDF i XPS, to Master PDF Editor jest stworzony dla Ciebie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CutePDF Writer 2.7

dodał: ~placebo89 , 30.07.2009

Jeśli jeszcze aktualne, to pisze (jest na zielono i zielona strzałka) pobierz teraz :]

dodał: ~zainteresowany93 , 26.03.2009

mam 1 pytanie jak to pobrać?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie