Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CutePDF Writer 2.8

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Acro Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.03.2011
Rozmiar: 3.86 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1016

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CutePDF Writer 2.8

CutePDF Writer 2.8 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje tworzyć ze swoich dokumentów pliki PDF. To niewielkie (instalator ma tylko 3,8 MB) narzędzie instaluje w systemie wirtualną drukarkę, która następnie „drukuje” tego typu dokumenty. Dzięki temu w każdym wypadku możemy stworzyć dokument PDF. Wystarczy dowolny edytor tekstu czy też program z możliwością drukowania. Klikamy po prostu wydruk i wybieramy wirtualną drukarkę. Następnie dokument zostaje zapisany jako PDF. Możemy także tworzyć PDF ze stron internetowych. Wystarczy przeglądarka z opcją drukowania.

Download tego użytecznego narzędzia można wykonać z tej właśnie strony. Nie kosztuje to oczywiście ani grosza. Wypada dodać, że nie ma wydania CutePDF Writer pl, jednak nie jest to żaden problem. Instalator zawiera interpreter języka PostScript – Ghostscirp, który umożliwia tworzenie plików PDF. Aby najnowszy CutePDF Writer działał prawidłowo, potrzebuje także konwertera PS2PDF. W trakcie instalacji musimy zaznaczyć, że chcemy go zainstalować i wówczas jest on dołączany do programu – oczywiście całkowicie za darmo.

Jeśli więc chcesz mieć możliwość łatwego tworzenia dokumentów PDF, pobierz CutePDF Writer. To doskonała aplikacja na każdą sytuację. Jego użytkownicy podkreślają zgodność tworzonych w ten sposób dokumentów z oryginałami. Aplikacja nie dokonuje żadnych przekłamań, nie zdarza jej się także gubienie elementów (np. grafik), na co narzekają użytkownicy innych tego typu programów. Dlatego też wciąż rozwijany CutePDF Writer można polecić każdemu i mieć pewność, że nikt nie będzie rozczarowany jego działaniem. Darmowy download aplikacji z tej strony pozwoli się o tym przekonać.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • PDFCreator

  PDFCreator 1.2 to użyteczny program, którego zadaniem jest tworzenie plików PDF z istniejących dokumentów. Aplikacja instaluje w systemie wirtualną drukarkę, do której przesyłany jest wybrany przez nas plik – może być to każdy dokument mający opcję drukowania.

 • Gaaiho PDF Reader

  W pełni darmowy, choć bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do przeglądania dokumentów i plików zapisanych w formacie PDF.

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.

 • PDF24 Creator

  Darmowe, bardzo proste w obsłudze i niezwykle przydatne narzędzie, przeznaczone do tworzenia dokumentów w formacie PDF.

 • eXPert PDF Reader

  eXPert PDF Reader jest prostym w obsłudze, bezpłatnym narzędziem do odczytu, edycji oraz druku dokumentów zapisanych w formacie PDF.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CutePDF Writer 2.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie