Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CutePDF Writer 2.8

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Acro Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.03.2011
Rozmiar: 3.86 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1020

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CutePDF Writer 2.8

CutePDF Writer 2.8 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje tworzyć ze swoich dokumentów pliki PDF. To niewielkie (instalator ma tylko 3,8 MB) narzędzie instaluje w systemie wirtualną drukarkę, która następnie „drukuje” tego typu dokumenty. Dzięki temu w każdym wypadku możemy stworzyć dokument PDF. Wystarczy dowolny edytor tekstu czy też program z możliwością drukowania. Klikamy po prostu wydruk i wybieramy wirtualną drukarkę. Następnie dokument zostaje zapisany jako PDF. Możemy także tworzyć PDF ze stron internetowych. Wystarczy przeglądarka z opcją drukowania.

Download tego użytecznego narzędzia można wykonać z tej właśnie strony. Nie kosztuje to oczywiście ani grosza. Wypada dodać, że nie ma wydania CutePDF Writer pl, jednak nie jest to żaden problem. Instalator zawiera interpreter języka PostScript – Ghostscirp, który umożliwia tworzenie plików PDF. Aby najnowszy CutePDF Writer działał prawidłowo, potrzebuje także konwertera PS2PDF. W trakcie instalacji musimy zaznaczyć, że chcemy go zainstalować i wówczas jest on dołączany do programu – oczywiście całkowicie za darmo.

Jeśli więc chcesz mieć możliwość łatwego tworzenia dokumentów PDF, pobierz CutePDF Writer. To doskonała aplikacja na każdą sytuację. Jego użytkownicy podkreślają zgodność tworzonych w ten sposób dokumentów z oryginałami. Aplikacja nie dokonuje żadnych przekłamań, nie zdarza jej się także gubienie elementów (np. grafik), na co narzekają użytkownicy innych tego typu programów. Dlatego też wciąż rozwijany CutePDF Writer można polecić każdemu i mieć pewność, że nikt nie będzie rozczarowany jego działaniem. Darmowy download aplikacji z tej strony pozwoli się o tym przekonać.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • doPDF

  doPDF 7.1 to aplikacja idealna dla każdego, kto potrzebuje od czasu do czasu stworzyć plik PDF. Jest to darmowy konwerter, który działa na zasadzie wirtualnej drukarki, czyli dodaje „urządzenie drukujące PDF” do systemu

 • Icecream PDF Converter

  Bardzo proste w obsłudze i w pełni bezpłatne narzędzie do konwersji dokumentów PDF pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

 • VeryPDF PDF Editor

  VeryPDF jest prostą aplikacją do edycji plików PDF.

 • ABBYY PDF Transformer

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.

 • Master PDF Editor

  Jeżeli szukasz prostego i funkcjonalnego programu do tworzenia i edycji dokumentów w formacjie PDF i XPS, to Master PDF Editor jest stworzony dla Ciebie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CutePDF Writer 2.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie