Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALOAHA PDF Suite 5.0.61

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Wrocklage Intermedia GmbH
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 20.68 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 703

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis ALOAHA PDF Suite 5.0.61

Program, który jest alternatywą dla Adobe Acrobat, pozwala tworzyć profesjonalne dokumenty PDF. Pozwala szyfrować kluczem 40 oraz 128-bitowym, by dało się handlować plikami w Internecie.

Umożliwia optymalizację istniejącego dokumentu, dodaje elektroniczne sygnatury, zawiera system ochrony praw autorskich - DRM. Interfejs jest przejrzysty i łatwy w obsłudze, pozwala na tworzenie zakładek, podglądanie naniesionych zmian oraz dodawanie znaków wodnych.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • VeryPDF PDF Editor

  VeryPDF jest prostą aplikacją do edycji plików PDF.

 • ABBYY PDF Transformer

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.

 • Gaaiho PDF Reader

  W pełni darmowy, choć bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do przeglądania dokumentów i plików zapisanych w formacie PDF.

 • PrimoPDF

  PrimoPDF 5 to darmowa aplikacja do tworzenia dokumentów PDF

 • Master PDF Editor

  Jeżeli szukasz prostego i funkcjonalnego programu do tworzenia i edycji dokumentów w formacjie PDF i XPS, to Master PDF Editor jest stworzony dla Ciebie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALOAHA PDF Suite 5.0.61Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie