Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Reader XI 11

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.11.2010
Data modyfikacji: 15.10.2012
Rozmiar: 37,66 MB
System operacyjny: Windows 7
Liczba pobrań: 4624

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Reader XI 11

Adobe Reader XI 11 to znana każdemu przeglądarka plików PDF. Jest to format, w którym zapisuje się dokumenty, instrukcje, rachunki, faktury, etc., warto więc mieć go na wyposażeniu. Najnowsze jej wydanie wprowadza po raz pierwszy „piaskownicę” (sandbox), czyli operowanie dokumentami poza systemem. Dzięki temu otwieranie plików PDF nie wpływa na pracę Windowsa. Pobierz Adobe Reader  i przekonaj się samemu o jego właściwościach. Trzeba podkreślić, że aplikacja ta zawsze wiernie pokazuje dokument – nie zabraknie czcionek, kolorów czy osadzonych grafik. Program doskonale spisuje się na wszystkich systemach operacyjnych, jednak tylko Windowsy mają wspomniany moduł „piaskownicy”.

Aplikacja działa pod systemami 32- i 64-bit. Można więc bez problemu używać jej na XP, Vista i 7. Niezależnie od wydania będzie ona sprawować się świetnie, czyli na przykład na 64-bitowym Windows 7 Adobe Reader ukaże wszystkie swoje możliwości. A jedną z nich jest możliwość dodania cyfrowego podpisu i szyfrowanie pliku przy użyciu 256-bitowego AES. Dodatkowo, jeśli napotkamy dokument PDF w przeglądarce, będzie możliwość przeglądania go i drukowania bez uruchamiania Adobre Reader. Działa to w IE, Firefoxie, Safari i Chrome.

Oczywiście jest to edycja Adobe Reader pl. Nikt nie będzie miał problemów ze zrozumieniem opcji czy też napisów, jakie pojawią się w przypadku uwag bądź ostrzeżeń programu. Kolejną ciekawą funkcją jest zmiana interfejsu. Kto zna poprzednie edycje, z pewnością od razu to dostrzeże - jest on teraz dość minimalistyczny. Dzięki temu, że nie ma osobnego wydania Adobe Reader x64 i x32, można pobrać z tej właśnie strony plik z programem dla każdego systemu.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Gaaiho PDF Reader

  W pełni darmowy, choć bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do przeglądania dokumentów i plików zapisanych w formacie PDF.

 • eXPert PDF Reader

  eXPert PDF Reader jest prostym w obsłudze, bezpłatnym narzędziem do odczytu, edycji oraz druku dokumentów zapisanych w formacie PDF.

 • Master PDF Editor

  Jeżeli szukasz prostego i funkcjonalnego programu do tworzenia i edycji dokumentów w formacjie PDF i XPS, to Master PDF Editor jest stworzony dla Ciebie!

 • Foxit Reader

  Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym nie kończą się jej możliwości.

 • pdfFactory Pro

  pdfFactory Pro 4 to aplikacja, dzięki której każdy użytkownik będzie w stanie wygenerować plik w formacie PDF. Przyda się to w każdym biurze czy też firmie, tym bardziej, że stworzone pliki możemy zabezpieczać hasłem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Reader XI 11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie