Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ABBYY PDF Transformer 2.0 Pro

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: ABBYY Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 52.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 8249

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ABBYY PDF Transformer 2.0 Pro

ABBYY PDF Transformer 2.0 Pro szybko przekształca pliki PDF na postać edytowalną oraz tworzy pliki PDF.

Program jest prosty w obsłudze. Przy jego pomocy można przekształcać cały plik lub jego wybrane strony na postać PDF. Program obsługuje 37 języków, w tym polski. Zachowany zostaje kształt i wielkość czcionek, układ strony i odnośniki.  Przekształcone pliki można zapisać w formatach: Word, Excel, TXT, RTF, HTML oraz w postaci przeszukiwalnego PDF. Dodatkowo pliki PDF można zabezpieczać hasłem przed dostępem, kopiowaniem czy drukowaniem.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • PDFCreator

  PDFCreator 1.2 to użyteczny program, którego zadaniem jest tworzenie plików PDF z istniejących dokumentów. Aplikacja instaluje w systemie wirtualną drukarkę, do której przesyłany jest wybrany przez nas plik – może być to każdy dokument mający opcję drukowania.

 • Foxit Reader

  Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym nie kończą się jej możliwości.

 • PrimoPDF

  PrimoPDF 5 to darmowa aplikacja do tworzenia dokumentów PDF

 • Gaaiho PDF Reader

  W pełni darmowy, choć bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do przeglądania dokumentów i plików zapisanych w formacie PDF.

 • ABBYY PDF Transformer

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ABBYY PDF Transformer 2.0 ProAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie