Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VeryPDF PDF Editor 2.6

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: VeryPDF.com, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.05.2009
Rozmiar: 12.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 7394

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis VeryPDF PDF Editor 2.6

Edytor plików PDF VeryPDF jest prostą aplikacją zaprojektowaną z myślą o osobach ze znajomością Microsoft Office lub podobnych pakietów. VeryPDF daje możliwość dodawania komentarzy do dokumentów w formacie PDF i dzielenia się nimi z innymi.

Dodatkowo można łatwo edytować dokument PDF – dodawać tekst, zmieniać go w dowolnej czcionce, dzięki czemu możliwe jest wypełnianie formularzy elektronicznych, poprawa błędów lub usuwanie części tekstu. Gotowy dokument lub komentarze można zachować, przenosić, kopiować, wklejać i drukować.

Dzięki VeryPDF można przekształcać dokumenty PDF w pliki TXT, BMP, TIFF, WMF, JPEG, PNG, TGA, PCX i GIF lub odwrotnie – stworzyć PDF z plików EMF, BMP, WMF, JPEG, GIF, TIFF, PNG, TGA, PCX, MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Project, TXT i WPS.

Inne cechy VeryPDF Editor to:
* Intuicyjny interfejs pozwalający szybko przeglądać dokumenty PDF w różnych układach graficznych i w różnych stopniach powiększenia. Jedno kliknięcie przesuwa jedna stronę do przodu lub do tyłu. Dokument można przeglądać z pomocą rolki myszki.
* Kopiowanie zaznaczonego tekstu do schowka
* Kopiowanie obrazów do schowka     
* Dodawanie komentarzy w formie tekstu, znaczka lub figury o różnych stopniach przezroczystości. Każdy komentarz można edytować, przesuwać, wycinać, kopiować i usuwać, dodawać do niego kolor, strzałki. Komentarze można zapisywać w formacie *.comment.
* Program zapewnia nieograniczona ilość czynności „cofnij/ponów”    
* Opcja „Revert” cofająca wszystkie działania i przywracająca dokument do punktu wyjściowego.
* Dodawanie i edycja tekstu lub rysunków.
* Podgląd właściwości dokumentu -  lokalizacji, wielkości, numeru stron itp. Zmiana takich właściwości jak autor, tytuł, temat, słowa kluczowe.
 * Edycja linków

Z VeryPDF można korzystać za darmo, lecz na edytowanych dokumentach PDF pojawi się znak wodny producenta. Wersja pełna kosztuje $89,95. Ściągnij wersje trial z pobierz.pl.Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Nitro PDF Reader

  Nitro PDF Reader 2.1.1.3 to jedna z wielu dostępnych na rynku przeglądarek dokumentów PDF.

 • PDFCreator

  PDFCreator 1.2 to użyteczny program, którego zadaniem jest tworzenie plików PDF z istniejących dokumentów. Aplikacja instaluje w systemie wirtualną drukarkę, do której przesyłany jest wybrany przez nas plik – może być to każdy dokument mający opcję drukowania.

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.

 • doPDF

  doPDF 7.1 to aplikacja idealna dla każdego, kto potrzebuje od czasu do czasu stworzyć plik PDF. Jest to darmowy konwerter, który działa na zasadzie wirtualnej drukarki, czyli dodaje „urządzenie drukujące PDF” do systemu

 • CutePDF Writer

  CutePDF Writer 2.8 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje tworzyć ze swoich dokumentów pliki PDF. To niewielkie (instalator ma tylko 3,8 MB) narzędzie instaluje w systemie wirtualną drukarkę, która następnie „drukuje” tego typu dokumenty.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VeryPDF PDF Editor 2.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie