Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VeryPDF PDF Editor 2.6

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: VeryPDF.com, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.05.2009
Rozmiar: 12.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 7390

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis VeryPDF PDF Editor 2.6

Edytor plików PDF VeryPDF jest prostą aplikacją zaprojektowaną z myślą o osobach ze znajomością Microsoft Office lub podobnych pakietów. VeryPDF daje możliwość dodawania komentarzy do dokumentów w formacie PDF i dzielenia się nimi z innymi.

Dodatkowo można łatwo edytować dokument PDF – dodawać tekst, zmieniać go w dowolnej czcionce, dzięki czemu możliwe jest wypełnianie formularzy elektronicznych, poprawa błędów lub usuwanie części tekstu. Gotowy dokument lub komentarze można zachować, przenosić, kopiować, wklejać i drukować.

Dzięki VeryPDF można przekształcać dokumenty PDF w pliki TXT, BMP, TIFF, WMF, JPEG, PNG, TGA, PCX i GIF lub odwrotnie – stworzyć PDF z plików EMF, BMP, WMF, JPEG, GIF, TIFF, PNG, TGA, PCX, MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Project, TXT i WPS.

Inne cechy VeryPDF Editor to:
* Intuicyjny interfejs pozwalający szybko przeglądać dokumenty PDF w różnych układach graficznych i w różnych stopniach powiększenia. Jedno kliknięcie przesuwa jedna stronę do przodu lub do tyłu. Dokument można przeglądać z pomocą rolki myszki.
* Kopiowanie zaznaczonego tekstu do schowka
* Kopiowanie obrazów do schowka     
* Dodawanie komentarzy w formie tekstu, znaczka lub figury o różnych stopniach przezroczystości. Każdy komentarz można edytować, przesuwać, wycinać, kopiować i usuwać, dodawać do niego kolor, strzałki. Komentarze można zapisywać w formacie *.comment.
* Program zapewnia nieograniczona ilość czynności „cofnij/ponów”    
* Opcja „Revert” cofająca wszystkie działania i przywracająca dokument do punktu wyjściowego.
* Dodawanie i edycja tekstu lub rysunków.
* Podgląd właściwości dokumentu -  lokalizacji, wielkości, numeru stron itp. Zmiana takich właściwości jak autor, tytuł, temat, słowa kluczowe.
 * Edycja linków

Z VeryPDF można korzystać za darmo, lecz na edytowanych dokumentach PDF pojawi się znak wodny producenta. Wersja pełna kosztuje $89,95. Ściągnij wersje trial z pobierz.pl.Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Foxit PDF Editor

  Najnowsza wersja programu Foxit PDF Editor v2.1 do edycji dokumentów w formacie PDF.

 • PDF-XChange Viewer

  PDF-XChange Viewer – czasem pisany także jako XChange PDF Viewer – to aplikacja podobna do popularnego Acrobat Reader, jednak różniąca się od niego znacznie – i to na plus!

 • JPEG to PDF

  JPEG to PDF jest to niewielka funkcjonalna aplikacja umożliwiająca szybkie konwertowanie jednego lub wielu plików graficznych do formatu PDF

 • eXPert PDF Reader

  eXPert PDF Reader jest prostym w obsłudze, bezpłatnym narzędziem do odczytu, edycji oraz druku dokumentów zapisanych w formacie PDF.

 • Master PDF Editor

  Jeżeli szukasz prostego i funkcjonalnego programu do tworzenia i edycji dokumentów w formacjie PDF i XPS, to Master PDF Editor jest stworzony dla Ciebie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VeryPDF PDF Editor 2.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie