Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PDF24 Creator 7.5

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: geek Software GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.01.2016
Rozmiar: 15:72 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 27

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PDF24 Creator 7.5

PDF24 Creator to bardzo wygodne w obsłudze i w pełni darmowe narzędzie, którego główną rolą jest tworzenie dokumentów i zapisywanie ich w formacie PDF. Program działa bardzo podobnie do innych rozwiązań tego typu, tworząc podczas instalacji wirtualną drukarkę, która zapisuje (drukuje) dokumenty w formacie PDF. 

Za pomocą aplikacji PDF24 Creator możemy szybko i w prosty sposób stworzyć pliki zapisane w formacie PDF, powstałe z wielu różnych formatów wstępnych. Program poradzi sobie z konwersją plików zapisanych pod postacią PNG, JPG, BMP, PCX, PSD, PDF/A, PDF/X, PCL czy EPS, jak również z dokumentami utworzonymi w innych programach biurowych, takich jak Microsoft Word, Excel czy PowerPoint. Przydatną funkcją może się również okazać możliwość przechwytywania zrzutów ekranowych z całego pulpitu, jego dowolnego fragmentu lub aktywnej aplikacji, co z kolei może się przydać przy tworzeniu dokumentów instruktażowych, instrukcji obsługi itp.

Kolejną ciekawostką jest prosty edytor, który pozwala użytkownikowi modyfikować gotowe już pliki zapisane w formacie PDF. Za jego pomocą możemy łączyć wiele dokumentów w jedną całość lub odwrotnie – podzielimy je na poszczególne części, rozdziały, strony itp. Co więcej, możemy kopiować dowolne strony z jednego pliku PDF do innego, dzięki czemu możemy stworzyć dokument złożony z najważniejszych informacji, pochodzących z wielu innych plików. Oprócz tego edytor pozwala na zabezpieczanie dokumentu hasłem i wstawianie najważniejszych informacji o autorze.

Za pomocą PDF24 Creator będziemy mogli również przesłać stworzone lub zmodyfikowane dokumenty PDF za pomocą różnych kanałów np. pocztą elektroniczną. Na uwagę zasługuje także funkcja wyodrębniania samego tekstu z dokumentu PDF z możliwością zapisania go w innym dokumencie lub programie. Program podczas konwertowania dokumentu, przetwarza nie tylko sam tekst, ale wszystkie zawarte w nim materiały, łącznie z tabelami, zdjęciami i innymi elementami graficznymi.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • ABBYY PDF Transformer

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.

 • Master PDF Editor

  Jeżeli szukasz prostego i funkcjonalnego programu do tworzenia i edycji dokumentów w formacjie PDF i XPS, to Master PDF Editor jest stworzony dla Ciebie!

 • Nitro PDF Reader

  Nitro PDF Reader 2.1.1.3 to jedna z wielu dostępnych na rynku przeglądarek dokumentów PDF.

 • Foxit Reader

  Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym nie kończą się jej możliwości.

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PDF24 Creator 7.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie