Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PDF24 Creator 7.5

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: geek Software GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.01.2016
Rozmiar: 15:72 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 33

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PDF24 Creator 7.5

PDF24 Creator to bardzo wygodne w obsłudze i w pełni darmowe narzędzie, którego główną rolą jest tworzenie dokumentów i zapisywanie ich w formacie PDF. Program działa bardzo podobnie do innych rozwiązań tego typu, tworząc podczas instalacji wirtualną drukarkę, która zapisuje (drukuje) dokumenty w formacie PDF. 

Za pomocą aplikacji PDF24 Creator możemy szybko i w prosty sposób stworzyć pliki zapisane w formacie PDF, powstałe z wielu różnych formatów wstępnych. Program poradzi sobie z konwersją plików zapisanych pod postacią PNG, JPG, BMP, PCX, PSD, PDF/A, PDF/X, PCL czy EPS, jak również z dokumentami utworzonymi w innych programach biurowych, takich jak Microsoft Word, Excel czy PowerPoint. Przydatną funkcją może się również okazać możliwość przechwytywania zrzutów ekranowych z całego pulpitu, jego dowolnego fragmentu lub aktywnej aplikacji, co z kolei może się przydać przy tworzeniu dokumentów instruktażowych, instrukcji obsługi itp.

Kolejną ciekawostką jest prosty edytor, który pozwala użytkownikowi modyfikować gotowe już pliki zapisane w formacie PDF. Za jego pomocą możemy łączyć wiele dokumentów w jedną całość lub odwrotnie – podzielimy je na poszczególne części, rozdziały, strony itp. Co więcej, możemy kopiować dowolne strony z jednego pliku PDF do innego, dzięki czemu możemy stworzyć dokument złożony z najważniejszych informacji, pochodzących z wielu innych plików. Oprócz tego edytor pozwala na zabezpieczanie dokumentu hasłem i wstawianie najważniejszych informacji o autorze.

Za pomocą PDF24 Creator będziemy mogli również przesłać stworzone lub zmodyfikowane dokumenty PDF za pomocą różnych kanałów np. pocztą elektroniczną. Na uwagę zasługuje także funkcja wyodrębniania samego tekstu z dokumentu PDF z możliwością zapisania go w innym dokumencie lub programie. Program podczas konwertowania dokumentu, przetwarza nie tylko sam tekst, ale wszystkie zawarte w nim materiały, łącznie z tabelami, zdjęciami i innymi elementami graficznymi.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • PDF-XChange Viewer

  PDF-XChange Viewer – czasem pisany także jako XChange PDF Viewer – to aplikacja podobna do popularnego Acrobat Reader, jednak różniąca się od niego znacznie – i to na plus!

 • pdfFactory Pro

  pdfFactory Pro 4 to aplikacja, dzięki której każdy użytkownik będzie w stanie wygenerować plik w formacie PDF. Przyda się to w każdym biurze czy też firmie, tym bardziej, że stworzone pliki możemy zabezpieczać hasłem.

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.

 • PDFCreator

  PDFCreator 1.2 to użyteczny program, którego zadaniem jest tworzenie plików PDF z istniejących dokumentów. Aplikacja instaluje w systemie wirtualną drukarkę, do której przesyłany jest wybrany przez nas plik – może być to każdy dokument mający opcję drukowania.

 • eXPert PDF Reader

  eXPert PDF Reader jest prostym w obsłudze, bezpłatnym narzędziem do odczytu, edycji oraz druku dokumentów zapisanych w formacie PDF.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PDF24 Creator 7.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie