Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Icecream PDF Converter 1.64

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Icecream Apps.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.09.2015
Rozmiar: 118 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 67

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Icecream PDF Converter 1.64

Icecream PDF Converter to bardzo przydatne narzędzie przeznaczone nie tylko dla osób pracujących z dokumentami. To w pełni bezpłatne i wszechstronne oprogramowanie przyda się podczas konwersji dokumentów w postaci PDF do innych, ogólnodostępnych i popularnych formatów. Oczywiście proces ten działa w drugą stronę, dzięki czemu z plików tekstowych, zdjęć i innych materiałów możemy stworzyć dokumenty w formacie PDF. 

Do największych zalet programu Icecream PDF Converter należy przede wszystkim prostota obsługi oraz szybkość działania. Sporym atutem jest także wysoka wydajność oraz niewielki apetyt na zasoby systemu. Oznacza to, że w tym samym czasie możemy konwertować wiele dokumentów jednocześnie. Początkujący użytkownicy z pewnością docenią bardzo przyjazny i dopracowany interfejs graficzny, oferujący dwa tryby pracy do wyboru. 

W pierwszym trybie możemy przetwarzać dokumenty PDF i zapisywać je na dysku jako pliki JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF, EPS, HTML oraz WMF. Do naszej dyspozycji oddano funkcje, pozwalające definiować strony uwzględniane podczas konwersji oraz czy całość ma zostać zapisana jako pojedynczy lub podzielony plik np. na poszczególne strony dokumentu. Drugi tryb działa odwrotnie – przeznaczono go do generowania plików PDF na bazie innych, wskazanych plików w formacie DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, HTML, TIFF, JPG, BMP, PNG, GIF, EPUB, MOBI, FB2 i XPS. W tym przypadku w ręce użytkownika trafiają opcje do definiowania podstawowych informacji o wyjściowym pliku oraz jego zabezpieczania hasłem.

W programie Icecream PDF Converter znajdziemy również kilka innych, równie przydatnych opcji. Za pomocą tego programu bez przeszkód możemy obsługiwać pliki PDF zabezpieczone hasłem. Znajdziemy tu również prostą przeglądarkę dokumentów zapisanych w różnych formatach. Ponadto możemy podzielić dokument na wiele innych plików (np. PDF) lub przerobić je do formatu zgodnego z urządzeniami przenośnymi (smartfonami, telefonami, tabletami itp.) oraz czytnikami e-booków, co z kolei przyda się miłośnikom książek w formie elektronicznej. Należy pamiętać, że domyślnie program instaluje się i uruchamia w angielskiej wersji językowej, jednak w ustawieniach można zmienić język interfejsu na polski. 

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.

 • JPEG to PDF

  JPEG to PDF jest to niewielka funkcjonalna aplikacja umożliwiająca szybkie konwertowanie jednego lub wielu plików graficznych do formatu PDF

 • PrimoPDF

  PrimoPDF 5 to darmowa aplikacja do tworzenia dokumentów PDF

 • Master PDF Editor

  Jeżeli szukasz prostego i funkcjonalnego programu do tworzenia i edycji dokumentów w formacjie PDF i XPS, to Master PDF Editor jest stworzony dla Ciebie!

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Icecream PDF Converter 1.64Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie