Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gaaiho PDF Reader 3.0

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: ZEON Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.06.2016
Rozmiar: 41,78 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 11

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gaaiho PDF Reader 3.0

Gaaiho PDF Reader to prosty w obsłudze, w pełni darmowy, choć zaawansowany pod względem funkcjonalności program, będący ciekawą alternatywą dla komercyjnych i nierzadko płatnych rozwiązań. Głównym zadaniem opisywanego programu jest wyświetlanie plików, dokumentów i innych elementów zapisanych w formacie PDF. 

Program Gaaiho PDF Reader w bardzo szybki i stabilny sposób wyświetla różnego rodzaju pliki w formacie PDF. Mogą to być przykładowo dokumenty tekstowe, grafiki, prezentacje multimedialne, arkusze kalkulacyjne, zeskanowane książki, rachunki itp. Na szczególną uwagę i pochwałę zasługuje przede wszystkim szybkość i stabilność działania – wszystkie pliki otwierają się bardzo szybko, sprawnie i bezproblemowo, zaś zwykła praca i przewijanie nawet dużych dokumentów odbywa się bez najmniejszych zacięć. 

Dokumenty możemy otwierać zarówno w mniejszym okienku, jak również na pełnym ekranie. To umożliwia również wykorzystanie wskaźnika laserowego np. podczas wykładu na uczelni bądź prezentacji w firmie. Program wyświetli zarówno wielostronicowe dokumenty np. książki czy instrukcje obsługi, ale również kilka dokumentów jednocześnie w osobnych oknach np. w celach porównawczych. Gaaiho PDF Reader pozwala użytkownikowi dokonywać korekt w dokumentach tj. wprowadzać komentarze, dostosować wygląd pliku do własnych preferencji itp. 

Istnieje również opcja wprowadzania notatek, podświetlania wybranych fragmentów np. definicji w książkach lub ważnych kwestii, dodawania pieczątek oraz różnych kształtów. W przeglądaniu obszernych dokumentów pomaga praktyczna i wygodna wyszukiwarka z możliwością ustawienia kryteriów wyszukiwania np. konkretne słowa, zakres stron itp. W Gaaiho PDF Reader znajdziemy także przydatny menadżer plików, który umożliwia szybkie wyszukanie wszystkich dokumentów w formacie PDF znajdujących się na dyskach komputera. 

Rzecz jasna autorzy przewidzieli możliwość przeglądania, usuwania, kopiowania i zmiany nazwy plików PDF. Nie zabrakło także funkcji synchronizacji plików z Dropboxem oraz opcji udostępniania ich za pośrednictwem Evernote. Na deser zostają takie funkcje, jak możliwość dodania wybranych dokumentów do sekcji ulubionych, dzięki czemu można zyskać do nich bardzo szybki dostęp i otworzyć je bez konieczności wyszukiwania plików na dysku twardym. Program udostępniany jest na zasadach darmowej licencji i można z niego korzystać bez żadnych limitów oraz ograniczeń.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • PDF24 Creator

  Darmowe, bardzo proste w obsłudze i niezwykle przydatne narzędzie, przeznaczone do tworzenia dokumentów w formacie PDF.

 • ABBYY PDF Transformer

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.

 • PDFCreator

  PDFCreator 1.2 to użyteczny program, którego zadaniem jest tworzenie plików PDF z istniejących dokumentów. Aplikacja instaluje w systemie wirtualną drukarkę, do której przesyłany jest wybrany przez nas plik – może być to każdy dokument mający opcję drukowania.

 • JPEG to PDF

  JPEG to PDF jest to niewielka funkcjonalna aplikacja umożliwiająca szybkie konwertowanie jednego lub wielu plików graficznych do formatu PDF


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gaaiho PDF Reader 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie