Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Foxit Reader 5.4

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Foxit Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2010
Data modyfikacji: 29.01.2013
Rozmiar: 15,7
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1728

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Foxit Reader 5.4

Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym  nie kończą się jej możliwości. Dostępny za darmo Foxit Reader 5 pozwala także na takie operacje jak wydruk, kopiowanie tekstu, zapisywanie grafiki do schowka systemowego (clipboard) oraz ma możliwość zintegrowania z Internet Explorerem.

Plik instalacyjny Foxit Reader 5 do pobrania znajduje się na tej właśnie stronie. Ma on tylko kilka MB, więc pobieranie go trwa dosłownie parę chwil. Polecamy go użytkownikom, którzy lubią sprawdzać, jak wyglądają alternatywne aplikacje programów. Nie ma co prawda wersji Foxit Reader 5 po polsku, jednak obsługa programu jest dziecinnie prosta. Wystarczy znać tylko podstawowe określenia, aby wykorzystywać w pełni funkcje tej aplikacji. Dlatego też nie ma konieczności szukania wersji Foxit Reader 5 pl. Program ten przyda się nie tylko w domu, ale też i każdym biurze. Można pobrać go bezpłatnie, do czego zachęcamy. Aplikacji tego typu nigdy nie dość, więc z pewnością przyda się ona każdemu. Ostrzegamy jednak, że wraz z programem można zainstalować wyszukiwarkę AskBar – jeśli jej nie chcemy, anglezy odznaczyć okienko pojawiające się podczas instalacji. Jeśli natomiast ktoś już zainstaluje, może usunąć ją z poziomu narzędzi Internet Explorera.

Foxit Reader 5 ma z pewnością jedną dużą przewagę nad Acrobat Reader – zajmuje nieporównywalnie mniej miejsca na twardym dysku

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • doPDF

  doPDF 7.1 to aplikacja idealna dla każdego, kto potrzebuje od czasu do czasu stworzyć plik PDF. Jest to darmowy konwerter, który działa na zasadzie wirtualnej drukarki, czyli dodaje „urządzenie drukujące PDF” do systemu

 • eXPert PDF Reader

  eXPert PDF Reader jest prostym w obsłudze, bezpłatnym narzędziem do odczytu, edycji oraz druku dokumentów zapisanych w formacie PDF.

 • Foxit PDF Editor

  Najnowsza wersja programu Foxit PDF Editor v2.1 do edycji dokumentów w formacie PDF.

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.

 • PDF-XChange Viewer

  PDF-XChange Viewer – czasem pisany także jako XChange PDF Viewer – to aplikacja podobna do popularnego Acrobat Reader, jednak różniąca się od niego znacznie – i to na plus!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Foxit Reader 5.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie