Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Foxit PDF Editor 2.3 Build 4015

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Foxit Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.06.2009
Rozmiar: 3.38 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 5353

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Foxit PDF Editor 2.3 Build 4015

Najnowsza wersja programu Foxit PDF Editor v2.1 już dostępna. Foxit PDF Editor jest czołowym programem do edycji dokumentów w formacie PDF. Do czego przydaje się edytor dokumentów PDF taki jak Foxit PDF Editor 2.1? Można w nim poprawiać błędy zauważone w tekście, zmieniać zwartość dokumentu, wypełniać formularze formacie PDF lub stworzyć jeden dokument z kilku dokumentów PDF.

Z programem Foxit PDF Editor 2.1 wszystkie te czynności można wykonać szybko i wydajnie. Foxit PDF Editor to jedyny w pełni funkcjonalny edytor PDF. W przeciwieństwie do innych programów, w których można jedynie dodawać notatki lub pracować z ograniczoną ilością stron. Foxit PDF Editor 2.1 umożliwia edycję całego tekstu – wstawianie, usuwanie, obracanie, kopiowanie czy wklejanie zdjęć, wykresów, diagramów i tekstu. Program daje możliwość zmiany układu stron. Po skończonej edycji dokument można wydrukować, nadpisać na starym pliku lub zachować jako nowy plik.

Najnowszy Foxit PDF Editor 2.1 to program prosty w obsłudze o intuicyjnym interfejsie. Download Foxit PDF Editor jest szybki gdyż plik instalacyjny zajmuje tylko 2 MB. Także po instalacji program nie zabiera dużo miejsca na dysku.

Program Foxit PDF Editor nie jest dostępny po polsku. Jest natomiast możliwość ściągnięcia bezpośrednio w programie narzędzia do sprawdzania polskiej pisowni – tak więc Foxit PDF Editor obsługuje dokumenty w polskiej wersji językowej.

Foxit PDF Editor nie jest darmowy. Foxit PDF Editor na pobierz .pl to wersja trial – w pełni funkcjonalna jednak każda strona przetworzonego przez użytkownika dokumentu będzie posiadać znak graficzny producenta. Pełna wersja programu kosztuje $99.00 i można ją zakupić na oficjalnej stronie producenta Foxit Software.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • PDFCreator

  PDFCreator 1.2 to użyteczny program, którego zadaniem jest tworzenie plików PDF z istniejących dokumentów. Aplikacja instaluje w systemie wirtualną drukarkę, do której przesyłany jest wybrany przez nas plik – może być to każdy dokument mający opcję drukowania.

 • VeryPDF PDF Editor

  VeryPDF jest prostą aplikacją do edycji plików PDF.

 • Icecream PDF Converter

  Bardzo proste w obsłudze i w pełni bezpłatne narzędzie do konwersji dokumentów PDF pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

 • doPDF

  doPDF 7.1 to aplikacja idealna dla każdego, kto potrzebuje od czasu do czasu stworzyć plik PDF. Jest to darmowy konwerter, który działa na zasadzie wirtualnej drukarki, czyli dodaje „urządzenie drukujące PDF” do systemu

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Foxit PDF Editor 2.3 Build 4015Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie