Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Corel PDF Fusion 1.1

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Corel Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.04.2014
Rozmiar: 180.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 158

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Corel PDF Fusion 1.1

Corel PDF Fusion to profesjonalne narzędzie, które służy do konwersji oraz zarządzania dokumentami w postaci plików PDF. Dzięki niemu możemy zarówno przeglądać, tworzyć, jak również konwertować i edytować posiadane dokumenty. Aby większość z tych operacji była możliwa, konieczne jest zainstalowanie (znajduje się w pakiecie) drukarki wirtualnej, dzięki której będzie w stanie tworzyć PDF'y.

Całość pozwala również na konwersję dowolnego pliku (obsługuje ponad setkę różnych rodzajów plików) grafiki, tekstu, arkusza kalkulacyjnego do formatu PFD, a następnie poddanie go edycji. mamy tutaj do czynienia między innymi z możliwości dodawania tekstu, grafiki, tabel, wykresów, komentarzy, a także zakładek, jak również całych stron. Poza funkcją tworzenia i edytowania dokumentów PFD, Corel PDF Fusion pozwala również na stworzenie plików w formacie DOC oraz XPS.

Wersja testowa oferuje pełen zakres możliwości prezentowanej aplikacji przez okres 30 dni. Aby pobrać Corel PDF Fusion należy kliknąć POBIERZ TERAZ. Zostaniemy przeniesieni na stronę producenta, gdzie należy kliknąć w DOWNLOAD TRIAL. Pobieranie rozpocznie się automatycznie.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Nitro PDF Reader

  Nitro PDF Reader 2.1.1.3 to jedna z wielu dostępnych na rynku przeglądarek dokumentów PDF.

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.

 • Foxit PDF Editor

  Najnowsza wersja programu Foxit PDF Editor v2.1 do edycji dokumentów w formacie PDF.

 • doPDF

  doPDF 7.1 to aplikacja idealna dla każdego, kto potrzebuje od czasu do czasu stworzyć plik PDF. Jest to darmowy konwerter, który działa na zasadzie wirtualnej drukarki, czyli dodaje „urządzenie drukujące PDF” do systemu

 • Icecream PDF Converter

  Bardzo proste w obsłudze i w pełni bezpłatne narzędzie do konwersji dokumentów PDF pomiędzy najpopularniejszymi formatami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Corel PDF Fusion 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie