Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ABBYY PDF Transformer 3

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: FineReader
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.09.2009
Rozmiar: 218 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 12857

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ABBYY PDF Transformer 3

ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony. ABBYY PDF Transformer pozwala na edycję plików PDF -  redagowanie zawartości, dodawanie lub usuwanie znaków wodnych,  zmienianie ustawień pliku (np. zabezpieczeń). Przy pomocy ABBY PDF Transformer 3 można także szybko tworzyć dokumenty PDF z plików Microsoft Office. Kolejną przydaną funkcją jest łączenie kilku plików w jeden dokument PDF. ABBYY PDF Transformer 3 działa po polsku od chwili instalacji. Ponadto, ze strony producenta ABBYY PDF Transformer 3 za darmo można pobrać polskojęzyczny „Podręcznik Użytkownika”, który w wyczerpujący sposób przedstawia działanie programu.

Najnowszy ABBYY PDF Transformer 3 posiada technologię ADRT (Adaptive Document Recognition Technology), która analizuje i przetwarza dokumenty w całości a nie ich poszczególne elementy. Dzięki temu zachowana jest organizacja dokumentu – tekst, kolumny, nagłówki, stopki, czcionki, style przypisów, podpisy, tabele i rysunki. Tak odzyskany dokument łatwiej edytować. Nowością jest metoda rozpoznawania czcionki, która dopasowuje czcionki do tych, które zainstalowane są na komputerze. ABBYY PDF Transformer 3 rozpoznaje teksty w 184 językach, wliczając chiński, japoński, tajski i hebrajski. Program obsługuje formaty PDF/A (używany do przechowywania dokumentów w archiwach i bibliotekach), DOCX i XLIX (do tej funkcji ABBYY PDF Transformer 3 na PC należy mieć zainstalowany pakiet MS Office). Nowy PDF ABBYY PDF Transformer 3.0 używa ulepszonego algorytmu kompresji (nowa technologia Mixed Raster Content), dzięki któremu plików są mniejsze bez strat jakościowych. Istnieje możliwość usunięcia fragmentów dokumentu i zastąpienie je czarnymi prostokątami. Program posiada opcję umieszczania stempli oraz numerowania.

Licencja
ABBYY PDF Transformer 3 nie jest free. ABBYY PDF Transformer 3 jest plikiem trail. Program działa z następującymi ograniczeniami: można używać go 15 dni od chwili instalacji, można skonwertować maksymalnie 50 dokumentów nie większych niż 2 strony a każdy dokument zostanie oznaczony znakiem producenta.

Cena
Pełna wersja ABYY PDF Transformer 3 kosztuje 69 Euro w wersji download lub 74 Euro w tradycyjnej wersji w pudełku. Koszt aktualizacji to 49 euro.

Wersja językowa
Dostępny jest ABBYY PDF Transformer 3 w wersji pl oraz w dziesięciu innych wersjach językowych: angielskiej, czeskiej, holenderskiej, francuskiej, niemieckiej, węgierskiej, włoskiej, rosyjskiej, słowackiej i hiszpańskiej.

Kompatybilność
Systemy operacyjne, na których pracuje ABBYY PDF Transformer 3 to Windows XP, Windows Server 2003, Windows Server 2008. Potwierdzono pełna funkcjonalność ABBYY PDF Transformer 3 na Windows Vista. Na razie nie ma oficjalnych informacji na temat wprowadzenia wersji ABBYY PDF Transformer 3 na Windows 7.

Wymagania sprzętowe
Procesor minimum 1 GHz, 512 MB pamięci RAM, 500 MB wolnego miejsca na dysku na instalację programu oraz kolejne 512 MB na poprawne działanie programu, karta graficzna i monitor o minimalnej rozdzielczości 1024x768. Należy pamiętać, że do działania niektórych funkcji potrzebne są programy pakietu Microsoft Office - Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint lub Microsoft Visio.

UWAGA
Jeśli chcesz pobrać ABBYY PDF Transformer 3 pamiętaj, że download bezpośrednio ze naszej strony nie jest możliwy. Wejdź na stronę www.abbyy.com, odszukaj ABBYY PDF Transformer 3 i pobierz plik instalacyjny. Aby to zrobić należy wypełnić formularz oraz postępować zgodnie z instrukcjami w mailu zwrotnym. 

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • PDFCreator

  PDFCreator 1.2 to użyteczny program, którego zadaniem jest tworzenie plików PDF z istniejących dokumentów. Aplikacja instaluje w systemie wirtualną drukarkę, do której przesyłany jest wybrany przez nas plik – może być to każdy dokument mający opcję drukowania.

 • PDF-XChange Viewer

  PDF-XChange Viewer – czasem pisany także jako XChange PDF Viewer – to aplikacja podobna do popularnego Acrobat Reader, jednak różniąca się od niego znacznie – i to na plus!

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.

 • Foxit Reader

  Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym nie kończą się jej możliwości.

 • Icecream PDF Converter

  Bardzo proste w obsłudze i w pełni bezpłatne narzędzie do konwersji dokumentów PDF pomiędzy najpopularniejszymi formatami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ABBYY PDF Transformer 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie