Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WordMaat 1.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: BitBlue
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.03.2011
Rozmiar: 2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 152

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WordMaat 1.2

WordMaat to aplikacja, która powstała pod kątem użyteczności dla wszelkiego rodzaju biur tłumaczeń. Zawiera ona wszystkie niezbędne dla tego typu działalności rozwiązania i funkcje. Jako że jest możliwy download WordMaat w wersji demo, można sprawdzić, jak wypada ta aplikacja w praktyce. Warto jednak wiedzieć, czego się spodziewać, wiec zachęcamy do zapoznania się z niniejszym opisem.

WordMaat pozwala na rejestrację zleceń i obsługę uch. Mamy tu bazę tłumaczy, którym możemy przypisywać dane zlecenie, a także wyznaczyć termin ukończenia pracy. Program kontroluje daty a jeśli zlecenie jest opóźnione, sygnalizuje to wyraźnie. Wprowadzamy zarazem stawkę za tłumaczenia wraz z parametrami (czy rozliczamy się od słowa, znaki bez spacji czy z nią), dzięki czemu od razu zostaje wyliczony koszt całego tłumaczenia. WordMaat posiada także moduł wystawiania faktur, który służy oczywiście do szybkiej generacji rachunku za zlecenie. Mamy tu dwa typy rozliczeń. Jedno przeznaczone jest dla tłumacza, drugie dla zleceniodawcy.

Pobierz Wordmaat w wersji demo i zobacz, czy Ci się spodoba. Jest to polska aplikacja, więc interfejs i jego opcje będą całkowicie zrozumiałe. Jeśli prowadzisz biuro tłumaczeń, zainteresuje Cię z pewnością fakt, że masz tu do dyspozycji wygodny kreator umów o dzieło oraz system oceniania podległych tłumaczy, który pozwoli na ustalenie, kto najlepiej pracuje. WordMaat pl to jedyna w swoim rodzaju aplikacja dla osób zawodowo związanych tłumaczeniami. Jako że można wypróbować go za darmo, zachęcamy do tego. Pełna wersja programu jest do nabycia w cenie zależnej od rodzaju wydania.

Podobne Pozostałe

 • Microsoft Office OneNote

  Microsoft Office OneNote to aplikacja przeznaczona do podręcznego wykonywania notatek

 • Mozilla Sunbird

  Mozilla Sunbird jest prostym i funkcjonalnym programem do zarządzania czasem i informacjami.

 • Travel Agency

  Travel Agency to program stworzony głównie z myślą o osobach zajmujących się organizacją wycieczek, przeznaczony do pracy w biurach turystycznych, który pozwala na szybkie i profesjonalne zaprezentowanie swojej oferty innym użytkownikom.

 • iPrint

  iPrint 6 to niewielka aplikacja, która przyda się zarówno do biura, jak też i każdemu użytkownikowi, który często drukuje. Służy ona do gromadzenia wielu stron n jednym arkuszu papieru, co pozwala znacznie zaoszczędzić tusz.

 • Organizer Pracy PL+

  Organizer Pracy PL+ to profesjonalne oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw, które ułatwi wewnętrzne zarządzanie, zaoszczędzając przy tym czas oraz pieniądze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WordMaat 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie