Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wirtualna Poczta Postivo.pl

Kategoria: Pozostałe
Producent: Postivo.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.05.2011
Rozmiar: 4 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 514

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wirtualna Poczta Postivo.pl

­Wirtualna Poczta Postivo.pl to świetna aplikacja pozwalająca na wysyłanie tradycyjnych przesyłek listowych z poziomu dowolnej aplikacji, która pracuje na systemie Windows, pod warunkiem, że ta posiada opcję wydruku.

Jest to rozwiązanie przydatne niemal dla każdego, zaoszczędza nam bowiem chodzenia na pocztę i stania w niekiedy na potęgę długich kolejkach. Aplikacja działa na bardzo prostej zasadzie, podczas jej instalacji do naszego systemu „wgrywana” jest swojego rodzaju wirtualna drukarka o nazwie Postivo.pl. Każdy dokument wydrukowany przez nią zostaje umieszczony w przesyłce. Ta stanowi swoisty bufor, w którym mogą znajdować się nasze wirtualne wydruki pochodzące z różnych źródeł.

Jedyne co musimy teraz zrobić to podać odpowiednie dane adresata przesyłki (bądź też kilku adresatów) i zatwierdzić nasz wybór. Tak skonstruowane zlecenie zostanie przesłane do Postivo.pl w celu realizacji.

Podstawowe opcje programu:

 • Możliwość wysyłki tradycyjnych, papierowych przesyłek listowych ze wszystkich aplikacji posiadających opcję wydruku- bez wizyt na poczcie,
 • Możliwość umieszczenia w jednej przesyłce dokumentów pochodzących z różnych aplikacji,
 • Obsługa kont PRE-PAID i POST-PAID,
 • Możliwość wyboru profilu konfiguracji i nadawcy przesyłki zdefiniowanych na koncie Użytkownika w Postivo.pl,
 • Dostęp do książki adresowej i grup odbiorców zdefiniowanych na koncie Użytkownika w Postivo.pl,
 • Opcja określenia daty nadania przesyłki,
 • Możliwość wysłania jednej przesyłki do wielu odbiorców,
 • Możliwość sprawdzenia kosztów wszystkich przesyłek przed ich wysyłką,
 • Automatyczne przekazywanie zlecenia do Postivo.pl bez konieczności odwiedzania stron Postivo.pl
 • ­Opcja eksportu statusów zrealizowanego zlecenia do pliku CSV,

Podobne Pozostałe

 • iPrint

  iPrint 6 to niewielka aplikacja, która przyda się zarówno do biura, jak też i każdemu użytkownikowi, który często drukuje. Służy ona do gromadzenia wielu stron n jednym arkuszu papieru, co pozwala znacznie zaoszczędzić tusz.

 • Organizer Pracy PL+

  Organizer Pracy PL+ to profesjonalne oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw, które ułatwi wewnętrzne zarządzanie, zaoszczędzając przy tym czas oraz pieniądze.

 • Travel Agency

  Travel Agency to program stworzony głównie z myślą o osobach zajmujących się organizacją wycieczek, przeznaczony do pracy w biurach turystycznych, który pozwala na szybkie i profesjonalne zaprezentowanie swojej oferty innym użytkownikom.

 • Domowe Finanse PL+

  Często zdarza się, że sami nie wiemy, gdzie podziała się spora część naszego budżetu. Teraz, aby sprawnie dysponować posiadanymi pieniędzmi wystarczy zainstalować oprogramowanie firmy Software Projekt o nazwie Domowe Finanse PL+.

 • FinePrint

  Aplikacja FinePrint 6.2 powstała w celu oszczędzenia ilości zużywanego papieru oraz tuszu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wirtualna Poczta Postivo.plAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie