Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Travel Agency

Kategoria: Pozostałe
Producent: Galor Systems & Software Development.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2011
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 155

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Travel Agency

Travel Agency to program stworzony głównie z myślą o osobach zajmujących się organizacją wycieczek, przeznaczony do pracy w biurach turystycznych, który pozwala na szybkie i profesjonalne zaprezentowanie swojej oferty innym użytkownikom. Aplikacja pozwala na przeglądanie ofert i wykonywanie rezerwacji, oferując dostęp do bogatej bazy hoteli, lotów, wycieczek, restauracji czy też pojazdów, które są prezentowane w nowoczesny i szybki sposób. Dzięki temu użytkownicy tego programu nie muszą tracić czasu na przeglądanie różnych stron w poszukiwaniu najlepszej oferty, a wszystko znajdą w jednym, zintegrowanym narzędziu. Program zawiera wszystkie te elementy, które są niezbędne przy organizowaniu wycieczek, włącznie z modułem przeprowadzania kosztorysów.

Download Travel Agency to oferta skierowana przed wszystkim do małych biur podróży, których nie stać bardzo często na profesjonalną stronę internetową i system zarządzania wycieczkami. Program charakteryzuje się nowoczesnym interfejsem i prostotą działania, przez co nawet brak polskiej wersji językowej nie powinien stanowić dużego utrudnienia dla jego użytkowników. Jeśli szukasz ciekawego menadżera wycieczek do swojego biura, to pobierz Travel Agency i sprawdź czy program ten spełnia Twoje oczekiwania.

Podobne Pozostałe

 • Wirtualna Poczta Postivo.pl

  Wirtualna Poczta Postivo.pl to świetna aplikacja pozwalająca na wysyłanie tradycyjnych przesyłek listowych z poziomu dowolnej aplikacji, która pracuje na systemie Windows, pod warunkiem, że ta posiada opcję wydruku.

 • msAdres

  msAdres to niezwykle przydatne narządzie wspomagające przygotowanie przesyłek pocztowych, które posiada wszystkie funkcje, znane z Elektronicznej Książki Nadawczej Poczty Polskiej, rozbudowane o kilka nowych elementów.

 • Organizer Pracy PL+

  Organizer Pracy PL+ to profesjonalne oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw, które ułatwi wewnętrzne zarządzanie, zaoszczędzając przy tym czas oraz pieniądze.

 • Microsoft Office Publisher 2010

  Microsoft Office Publisher 2010 jest to program wchodzący w skład pakietu Office 2010, przeznaczony do tworzenia dokumentów. Dotyczy to zarówno tradycyjnych, papierowych wydań, jak też i publikacji w sieci.

 • SpringPublisher

  SpringPublisher to program, który umożliwia projektowanie i drukowanie profesjonalnych wizytówek oraz różnego rodzaju materiałów reklamowych (ulotki, papiery firmowe, kartki pocztowe, itp).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Travel AgencyAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie