Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Travel Agency

Kategoria: Pozostałe
Producent: Galor Systems & Software Development.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2011
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 155

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Travel Agency

Travel Agency to program stworzony głównie z myślą o osobach zajmujących się organizacją wycieczek, przeznaczony do pracy w biurach turystycznych, który pozwala na szybkie i profesjonalne zaprezentowanie swojej oferty innym użytkownikom. Aplikacja pozwala na przeglądanie ofert i wykonywanie rezerwacji, oferując dostęp do bogatej bazy hoteli, lotów, wycieczek, restauracji czy też pojazdów, które są prezentowane w nowoczesny i szybki sposób. Dzięki temu użytkownicy tego programu nie muszą tracić czasu na przeglądanie różnych stron w poszukiwaniu najlepszej oferty, a wszystko znajdą w jednym, zintegrowanym narzędziu. Program zawiera wszystkie te elementy, które są niezbędne przy organizowaniu wycieczek, włącznie z modułem przeprowadzania kosztorysów.

Download Travel Agency to oferta skierowana przed wszystkim do małych biur podróży, których nie stać bardzo często na profesjonalną stronę internetową i system zarządzania wycieczkami. Program charakteryzuje się nowoczesnym interfejsem i prostotą działania, przez co nawet brak polskiej wersji językowej nie powinien stanowić dużego utrudnienia dla jego użytkowników. Jeśli szukasz ciekawego menadżera wycieczek do swojego biura, to pobierz Travel Agency i sprawdź czy program ten spełnia Twoje oczekiwania.

Podobne Pozostałe

 • iPrint

  iPrint 6 to niewielka aplikacja, która przyda się zarówno do biura, jak też i każdemu użytkownikowi, który często drukuje. Służy ona do gromadzenia wielu stron n jednym arkuszu papieru, co pozwala znacznie zaoszczędzić tusz.

 • FinePrint

  Aplikacja FinePrint 6.2 powstała w celu oszczędzenia ilości zużywanego papieru oraz tuszu

 • Rainlendar Lite

  Rainlendar Lite 2.8 to użyteczna aplikacja, która przyda się wszystkim zapracowanym użytkownikom. Mamy tu do czynienia z połączeniem funkcjonalnego kalendarza z organizerem.

 • Gnumeric

  Gnumeric to darmowy i arkusz kalkulacyjny zaprojektowany by zastępować Microsoft Excel co czyni z powodzeniem.

 • msAdres

  msAdres to niezwykle przydatne narządzie wspomagające przygotowanie przesyłek pocztowych, które posiada wszystkie funkcje, znane z Elektronicznej Książki Nadawczej Poczty Polskiej, rozbudowane o kilka nowych elementów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Travel AgencyAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie